Категорії
Міста, країни, люди

10 речей, які модні в Японії в 2013-му

Журнал Nikkei Trendy публікував 10 найпопулярніших товарів і трендів в Японії в 2013 році. Як повідомляє ресурс AkihabaraNews, в розрахунок бралися продукти різних категорій, що з’явилися на ринку в період з жовтня 2012 по вересень 2013 року.

При складанні списку враховувалися такі критерії, як обсяг продажів, новизна і сила впливу. Отже, що сьогодні в моді серед японців?

1. Громадські кавомашини. 2013 рік став кавовим бумом. Найбільші продовольчі мережі Японії почали встановлювати в своїх магазинах апарати з приготування свіжої кави.

Традицію японців купувати баночну каву з вендінгових машин порушили іноземні кав’ярні типу Starbucks, які почали пропонувати ароматну свіжу каву. Щоб повернути своїх покупців, місцеві мережі почали обладнувати свої магазини автоматами самообслуговування і продавати каву по дуже низькій ціні. Японці прийняли таку систему на ура. Відтепер свіжоприготована кава в Японії продається практично на кожному кроці.

10 речей, які модні в Японії в 2013-му
«Пазли і Дракони»

2. «Пазли і Дракони». Гра Puzzle and Dragons для iOS і Android, розроблена компанією GungHo Online Entertainment, б’є рекорди по популярності серед користувачів смартфонів. Гра приносить розробникам кілька мільйонів доларів на день. Puzzle and Dragons налічує 17 мільйонів зареєстрованих користувачів.

10 речей, які модні в Японії в 2013-му
«Абеноміка»

3. «Абеноміка». Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе розробив пакет заходів зі стимулювання розвитку економіки країни. Його політика отримала назву «Абеноміка» (Abenomics). Вона мотивувала японців купувати більше споживчих товарів.

10 речей, які модні в Японії в 2013-му.
«Ханзава Наокі»

4. «Ханзава Наокі». «Ханзава Наокі» – телесеріал (Hanzawa Naoki) японської телекомпанії TBS. Сюжет серіалу розповідає історію службовця найбільшого банку Японії. Піднімаючись по кар’єрних сходах, молода людина стикається з численними труднощами, більшість з яких їй доводиться вирішувати поодинці. Hanzawa Naoki отримав високі оцінки глядачів. Останню серію дивилися 42,2 відсотка жителів регіону Канто, де розташована столиця Японії (Токіо).

10 речей, які модні в Японії в 2013-му
Ісе дзінгу
10 речей, які модні в Японії в 2013-му
Храм Ідзумо

5. Ісе-дзінгу і Ідзумо. Храм Ісе-дзінгу знаходиться в місті Ісе префектури Міє, храм-святилище Ідзумо розташований в районі міста Ідзумо префектури Сімане. Обидва вважаються «сильними» святими місцями в Японії. У цьому році їх відвідала величезна кількість японських паломників.

10 речей, які модні в Японії в 2013-му
Nexus 7 і iPad mini

6. Nexus 7 і iPad міні. Планшетні комп’ютери стають все більш важливими в житті японців, втім, як і жителів інших країн.

10 речей, які модні в Японії в 2013-му
«Амачан»

7. «Амачан». Серіал транслювався в Японії з 1 квітня по 28 вересня 2013 року. «Амачан» (Amachan) розповідає про життя молодої дівчини з Токіо, яка переїжджає в Тохоку, щоб стати дайвером. Серіал став дуже популярним серед японської молоді.

10 речей, які модні в Японії в 2013-му
Пилосос Райкоп

8. Пилосос «Райкоп». Raycop являє собою невеликий пилосос, який призначений для швидкого чищення ковдр і матраців від пилу та інших невеликих забруднень. Raycop розробила компанія Bukang Sems з Південної Кореї.

10 речей, які модні в Японії в 2013-му
Аерогриль Nonfryer

9. Аерогриль Нонфрер. Конвекційна піч Nonfryer використовується для приготування їжі без жиру. Смаження продуктів відбувається за допомогою гарячого повітря. Nonfryer є розробкою компанії Philips.

10 речей, які модні в Японії в 2013-му
Молл Grand Front Osaka

10. Молл Grand Front Осака. Grand Front Osaka – великий торговий центр в районі Умеда міста Осака, який є історичною столицею Японії. Умеда в Осаці відкрився в квітні 2013 року. Японці дуже полюбляють вбиратися в стилі аніме і створювати різні незвичайні гаджети.

Залишити відповідь