11-річна дівчинка врятувала подругу від крокодила

11-річна дівчинка врятувала подругу від крокодила
Нільський крокодил (один з найбільших крокодилів) має короткі ноги, розташовані з боків тулуба, лускату шкіру, покриту рядами кістяних пластин, довгий сильний хвіст і могутні щелепи. Очі у крокодилів забезпечені третьою повікою для додаткового захисту під водою, промиваються секретом, який виділяють залози, що розташовані біля повік, - звідси вираз «крокодилячі сльози». Ніздрі, вуха і очі розташовані у верхній частині голови, що дозволяє крокодилові при повному зануренні в воду залишати їх на поверхні.

У Зімбабве одинадцятирічна дівчинка, щоб врятувати 9-річну подругу, видряпала очі крокодилові. Постраждала не зазнала значних травм.

11-річна дівчинка із Зімбабве розповіла, що боролася з крокодилом та видряпала йому очі, щоб врятувати свою 9-річну подругу, про це пише Fox News.

11-річну героїню з північно-західного міста Хванге звати Ребекка Мункомбве. Разом зі своїми друзями вона купалася в місцевій річці, коли почула крик про допомогу.

Ребекка розказала, що побачила, як подруга Лата Мувані намагалася утриматись на поверхні води, але щось її тягнуло вниз. Мункомбве зрозуміла, що це крокодил. 11-річна дівчинка осідлала тварину і почали витискувати крокодилові очі, поки той не відпустив подругу. Ребекка витягнула подругу до берегу, де їм допомогли вже інші діти. Крокодил більше не нападав на дітей.

Манкомбве розповіла The Sunday News, що була змушена рятувати подругу, оскільки була найстаршою серед семи дітей.

Лікарі зазначили, що 9-річна постраждала дівчинка отримала незначні травми і у неї не було зламаних кісток.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *