Категорії
Різне

5 ознак ГМО продуктів на вашому столі

Теперішні продукти можуть містити ГМО-добавки або бути повністю генетично-модифіковані. Застосовується це «диво» сучасної науки, щоб якісно змінити властивості того чи іншого продукту. Для цього вчені впроваджують в генну структуру рослини або тварини ген іншої рослини або тварини. Ось тільки не завжди дії на організм впровадженого гена до кінця вивчені. Тому ніхто не гарантує наскільки корисні або шкідливі для людини продукти, що містять ГМО-добавки. І тільки вам вирішувати, вживати такі продукти в їжу чи ні.

Якщо ж ви твердо маєте намір харчуватися натуральними продуктами без ГМО-добавок, вам необхідно навчитися відрізняти такі продукти.

5 ознак ГМО продуктів на вашому столі

1. ГМО-продукти довго не псуються, тому якщо овочі або фрукти ідеальної форми, лежать в магазині давно і не змінюються, скоріше за все вони є ГМО.

2. Якщо продукт зроблений в Америці чи країнах Азії і містить кукурудзу, картопляний крохмаль, соєве борошно, то найімовірніше він з ГМО.

3. Якщо продукт зроблений в країнах Європи і має маркування «Не містить ГМО», то швидше за все це екологічно чистий продукт.

4. Якщо ковбаса коштує дешево, то найімовірніше в неї доданий соєвий концентрат, який може може бути ГМО-добавкою.

5. Якщо у вас або ваших рідних з’явилася алергія, можливо це реакція організму на вживання ГМО-продуктів.

Залишити відповідь