Категорії
Природа Різне Тварини

5 ведмедів хропли під будинком

Жителі Каліфорнії знайшли сім’ю з 5 ведмедів, які впали в сплячку під їхнім будинком, після того, як майже всю зиму чули «хропіння».

Організація BEAR League написала про інцидент у вівторок у Facebook: мешканці будинку взимку чули «звуки, схожі на хропіння». Слухавши шум цілу зиму, містяни виявили, що сім’я з п’яти ведмедів зимує під їхнім будинком.

BEAR League – некомерційна організація, яка на своєму веб-сайті заявляє, що її місія полягає в тому, щоб допомогти людям жити «в гармонії» з ведмедями. За повідомленням, мешканці будинку всю зиму чули «дивний гуркіт, схожий на хропіння» (але з допису не зрозуміло, чи є мешканці будинку однією сім’єю).

Коли ведмеді прокинулися, люди, що живуть в цьому будинку, «більше не змогли заперечувати того, що під будинком був ймовірний ведмідь». Організація BEAR League була залучена, щоб «відкликати» ведмедицю-маму, але здивуванню не було меж, коли вони побачили ще чотирьох ведмежат, які також провели зиму під будинком.

Група повідомила у Facebook, що у матері-ведмедиці минулого року було троє дитинчат, а через дев’ять місяців вона усиновила ведмедика-сироту. Коли настав час впадати в сплячку на зиму, сім’я ведмедів увійшла в незахищений отвір для повзання і оселилася.

Виконавчий директор BEAR League Енн Брайант розповіла Хіларі Хенсон з HuffPost, що процес змусити ведмедів звільнити територію передбачає «територіальний і страшний характер, що змушує ведмедя відчути, що там більше не буде безпечно». HuffPost додав, що Брайант сказав, що волонтери не завдають шкоди ведмедям фізично, але «інколи ми завдаємо їм шкоди».

Після того, як ведмеді вийшли з дому, ліга спостерігала, як сім’я перегрупувалася по інший бік паркану і пішла своїм шляхом.

Брайант також розповіла виданню, що її організація «зайнята» ведмедями, які живуть на волі. За її словами, від 100 до 150 ведмедів щороку намагаються впасти в сплячку під будинками в районі озера Тахо, але цю проблему можна вирішити. «Людям просто потрібно переконатися, що отвори для повзання закриті та захищені, перш ніж ведмеді зайдуть всередину… особливо восени, коли тварини шукають лігва для сплячки», — сказала вона HuffPost.

Джерело

Залишити відповідь