Категорії
Екстрим і спорт

7 вправ, що допоможуть схуднути

Не втрачайте часу даром – працюйте над фігурою в домашніх умовах. Ніякого додаткового спорядження не знадобиться: тільки спортивна форма, ваша рішучість і 20 хвилин вільного часу.

Необов’язково ходити в спортзал, щоб виглядати спортивним і підтягнутим. Регулярно виконуйте комплекс цих жироспалювальних вправ і у вас з’являться шанси швидко розпрощатися із зайвою вагою.

Вправа Коліна до живота

7 вправ, що допоможуть схуднути
Із положення стоячи, підтягуючи по черзі коліна до грудей, почніть біг на місці. Під час бігу стежте, щоб активно працювали руки, і старайся рухатися настільки швидко, наскільки це є можливим для вас. За 20 секунд з максимальним зусиллям виконайте якомога більше повторень, а потім протягом 10 секунд відпочивайте. Вправу повторити вісім разів. Відпочиньте протягом однієї хвилини, після чого переходьте до наступної вправи.

Вправа Ковзанярі

7 вправ, що допоможуть схуднути
Встаньте, широко розставивши ноги. Стрибніть вправо на праву ногу, занесіть ліву ногу за тулуб (як ковзаняр під час руху). Потім стрибніть на ліву ногу і занесіть за тулуб праву ногу. Виконайте якомога більше повторень за 20 секунд при максимальному зусиллі, а потім дайте собі відпочити протягом 10 секунд. Вправу повторіть вісім разів, після чого одну хвилину відпочиньте і переходьте до третьої вправи.

Підтягни коліна і відіжмися

7 вправ, що допоможуть схуднути
Встань в планку з упором на долоні. Вистрибніть колінами вперед так, щоб вони опинилися між руками. Інший варіант – замість стрибка підтягнути коліна, підклавши щось під шкарпетки, що дозволить ковзати ними по підлозі, і також коліна розмістіть на одній лінії з руками. Ноги поверніть в початкове положення, повільно зігніть лікті і опустіться в позу для віджимання. Якщо віджиматися з планки поки тяжко, віджимайтесь в сидячому положенні від колін, а потім знову все одно вставайте в планку. Виконай якомога більше повторень за 20 секунд при максимальному зусиллі, після чого відпочиньте протягом 10 секунд. Всього під час виконання вправи потрібно зробити 8 повторів, після чого побалувати себе хвилиною відпочинку і перейти до наступної вправи.

Стрибки на місці

7 вправ, що допоможуть схуднути
Встаньте і починайте стрибати, підтягуючи коліна до грудей (можна витягнути вперед руки, намагаючись максимально наблизити коліна до грудей). Приземляйтеся м’яко і відразу ж повторюйте цей рух. Так виглядає один повтор. Відчуйте свій максимальний темп і стрибайте протягом 20 секунд, потім зупиніться на 10 секунд. Повторіть вправу вісім разів і відпочиньте рівно хвилинку.

«Альпініст»

7 вправ, що допоможуть схуднути
Вмикайте найгарячіший трек для тренувань і спускайтеся в планку з упором на руки. Коліна по одному з великою швидкістю підтягуйте до грудей і повертайте у вихідне положення. Виконайте якомога більше повторень за 20 секунд, відпочиньте 10 секунд і повторіть все разом ще вісім разів. Хвилина відпочинку і трохи терпіння, і переходимо до наступної вправи.

Навпочіпки – і в стрибок

7 вправ, що допоможуть схуднути
Встаньте, поставте ноги на ширині плечей (пальці ніг спрямовані вперед) і простежте, щоб вага тіла утримувалася в п’ятах. Опустіться вниз навпочіпки, а потім зворотним рухом поверніться у вихідне положення і відразу ж стрибніть якомога вище. М’яко приземліться назад навпочіпки і максимально ефективно протягом 20 секунд продовжуйте підстрибувати. Відпочиньте 10 секунд і повторіть вправу ще вісім разів по 20 секунд. Хвилина відпочинку і переходимо до останньої вправи.

Берпі

7 вправ, що допоможуть схуднути
Найжироспалювальна вправа. Присядьте навпочіпки, потім поставте долоні на килимок і стрибніть ногами назад в планку. Виконайте віджимання, потім стрибніть ногами вперед – до рук. Відштовхніться п’ятами і вистрибніть в повітря, заносячи руки над головою. М’яко приземліться назад на килимок і почніть виконувати вправу заново протягом 20 секунд на найбільш можливій для вас швидкості. Відпочинок – 10 секунд і так 8 кіл повторів. Рекомендуємо закінчити тренування невеликою розтяжкою і короткою суглобовою затримкою.

А ви тренуєтеся вдома? Про це ви можете написати в коментарях під цим постом.