Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone) – це невеликий, з дистанційним управлінням вертольот. Зазвичай безпілотники використовують фотографи. Тепер нові моделі Drone приходять на ринок за нижчими і більш низькими цінами. Для відданих любителів і професійних фотографів вивели дронів зі спеціалізованим обладнанням, деякі моделі з відеокамерою коштують $ 79.99.

Безперечно, доступність є однією з причин збільшення використання дронів. Але зі збільшенням популярності, прийшли проблеми з питань конфіденційності та безпеки.

Деякі оператори під час польоту цієї технічної конструкції втрачають контроль над своїми дронами. Люди, які купують ці пристрої без досвіду і без підготовки. Немає конкретних правил використання малих безпілотників.

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)
Безпілотник Quadcopter Drone

На відміну від пілотів звичайних літаків, які повинні отримувати ліцензію від FAA, в США немає офіційної програми по підготовці і використанню малих безпілотних літальних апаратів.

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)
Квадракоптер Lascala

Особи, які використовують безпілотники, можуть бути звинувачені в безрозсудній загрозі, якщо, наприклад, він впаде з неба або з нього велося незаконне спостереження, відеозйомка всередині приватної власності.

Рекомендують використовувати для безпілотних авіамоделей ті ж правила, що застосовуються до повітряних куль, парашутів та дельтапланів.

Їх можна буде піднімати тільки в спеціально відведених місцях.

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)
Квадракоптер

FAA (англ. Federal Aviation Administration – Федеральне управління цивільної авіації США – агентство Департаменту транспорту США управляє всіма аспектами цивільної авіації згідно Федеральному акту про авіацію від 1958 р.), термінове агентство для безпілотних літаків та інших пристроїв, керованих за допомогою дистанційного управління, дозволить використання любителям безпілотних авіаційних систем, якщо перебування літака буде на відстані до 400 футів і досить далеко від аеропорту.

Агентство рекомендує людям з приладами управління тримати пристрій в полі зору в будь-який час, поки він знаходиться в повітрі.

Залишити відповідь