Категорії
Різне

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone) – це невеликий, з дистанційним управлінням вертоліт. Зазвичай безпілотники використовують фотографи. Тепер нові моделі Drone приходять на ринок за нижчими і більш низькими цінами. Для відданих любителів і професійних фотографів вивели дронів зі спеціалізованим обладнанням, деякі моделі з відеокамерою коштують $ 79.99.

Безперечно, доступність є однією з причин збільшення використання дронів. Але зі збільшенням популярності, прийшли і проблеми з питань конфіденційності та безпеки, ще й досі немає конкретних правил використання малих безпілотників. Деякі оператори, які не мають досвіду і підготовки, під час експлуатації цієї технічної конструкції можуть втратити контроль над своїм дроном.

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)
Безпілотник Quadcopter Drone

На відміну від пілотів звичайних літаків, які повинні отримувати ліцензію від FAA, в США ще немає офіційної програми по підготовці і використанню малих безпілотних літальних апаратів.

FAA (англ. Federal Aviation Administration – Федеральне управління цивільної авіації США – агентство Департаменту транспорту США управляє всіма аспектами цивільної авіації згідно Федеральному акту про авіацію від 1958 р.), термінове агентство для безпілотних літаків та інших пристроїв, керованих за допомогою дистанційного управління, дозволяє любителям використання безпілотних авіаційних систем на відстань до 400 футів і досить далеко від аеропортів. Агентство рекомендує постійно тримати пристрій в полі зору, поки він знаходиться в повітрі.

Для безпілотних авіамоделей рекомендують використовувати ті ж самі правила експлуатації, що застосовуються до повітряних куль, парашутів та дельтапланів, які можна піднімати тільки в спеціально відведених місцях.

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)
Квадракоптер Lascala

Особи, які використовують безпілотники, можуть бути звинувачені в безрозсудній загрозі, якщо, наприклад, літальний прилад впаде з неба або з нього велося незаконне спостереження (відео-зйомка) всередині приватної власності.

Чотирьохядерний безпілотник (Quadcopter Drone)
Квадракоптер

Залишити відповідь