Категорії
Психологія

Дев’ять кроків для розвитку шишкоподібної залози (третє око)

Саме в результаті роботи шишкоподібної залози, яку ще називають епіфізом, пінеальною залозою або третім оком, під час зміни хвильової частоти у людини і відкривається духовне бачення. Людина не просто змінюється внутрішньо, їй відкривається джерело справжніх знань, реалії вищих світів.

Саме в епіфізі містяться інформаційні матриці-своєрідні голограми, в яких зберігається інформація про все, що стосується даного індивіда. Все, що бачиш протягом життя, відчуваєш, переживаєш, загалом, все внутрішнє і зовнішнє фіксується саме в шишкоподібній залозі, в цьому секретному сейфі пам’яті.

Досі з наукової точки зору функціональна значимість епіфіза людини недостатньо вивчена. Відомо, що секреторні клітини епіфіза виділяють у кров гормон мелатонін, який синтезується з серотоніну, який бере участь в синхронізації циркадних біоритмів (від латин. circa — навколо, навкруги і лат. dies — день), які пов’язані зі зміною дня і ночі.

Вчені припускають, що процес старіння починається в шишкоподібної залози через зменшення виробництва мелатоніну. Саме цей гормон має властивості антиоксиданту, який допомагає боротися з вільними радикалами, що викликають старіння.

Перше ніж переходити до енергетичної практики необхідно підняти пропускну спроможність шишкоподібної залози до 40 герц і вище. У стандартної людини резонансна частота шишкоподібної залози всього 7 герц.

Фізично не можливо резонувати 40 герц, якщо шишковидна залоза не буде готова з біологічної точки зору.
Дев’ять кроків для збільшення мелатоніну.

Крок перший: дотримуйтесь добових ритмів. Дослідження показують, що ті, хто лягає близько 22 години і встає зі світанком, виробляють найбільшу кількість мелатоніну протягом ночі і відчувають себе більш енергійними і працездатними увесь наступний день. Але спати в темний час доби – тільки половина завдання. Друга – отримувати якомога більше світла в світлий час доби. Влаштуйте собі робоче місце біля великого вікна і щодня проводьте частину світлого часу доби під відкритим небом.

Крок другий: їжте багату мелатоніном їжу. Серед найбільш розповсюджених продуктів це овес, качани кукурудзи, рис, ячмінь, а також помідори і банани. Вуглеводи допомагають організму виробляти мелатонін завдяки особливій амінокислоті – триптофану. Слід дотримуватися вегетаріанської дієти. Білкова їжа, особливо м’ясо, насичує кров великою кількістю амінокислот, які конкурують з триптофаном за право на мозок. Високовуглеводна їжа – хліб, картопля, макарони – провокує «ін’єкцію» інсуліну, який витісняє цих конкурентів.

Вітаміни. Деякі з них підвищують виробництво мелатоніну – наприклад, вітаміни В3 і В6 (недоліком останнього страждають літні люди). Багато вітаміну В3 міститься в куразі, насінні соняшнику, цільних зернах пшениці, ячменю. В6 можна отримати з моркви, лісових горіхів, сої, сочевиці.

Крок третій: охороняйте свій мелатонін. Кофеїн, алкоголь, нікотин – кожен з них здатний підірвати процес нормального виробництва гормону. Такий же ефект дають деякі ліки. Якщо ви постійно приймаєте якісь препарати, постарайтеся дізнатися, чи не впливають вони на рівень мелатоніну.

Крок четвертий: слідкуйте за електромагнітним забрудненням. Електромагнітні поля дуже сильно впливають на роботу шишкоподібної залози – аж до припинення виробництва мелатоніну. Основні їх джерела – комп’ютери, копіювальні апарати, телевізори, лінії електропередач, а також погано ізольована проводка і навіть підлога з підігрівом і безумовно мобільні телефони. Електромагнітні поля зводять нанівець протиракову активність мелатоніну, так що по можливості обмежте повсякденний контакт з ними.

Крок п’ятий: бережіть шишковидну залозу. З плином часу ця залоза піддається процесу кальцифікації, і її продуктивність знижується. Щоб цьому запобігти, дотримуйтеся рослинної дієти, багатою антиоксидантами, що нейтралізують вільні радикали. Уникайте жирної їжі і ніколи не паліть.

Крок шостий: займайтеся йогою. Асани позитивно впливають на наше тіло і свідомість і звільняють її від грубих моделей мислення. Кращою з асан для шишкоподібної залози є поза зайця (Шашаунгасана). Збільшуючи виробництво мелатоніну, ця асана надає розуму спокій, а також підсилює пам’ять і концентрацію.

Крок сьомий: Годинник Шиви. Виділення мелатоніну починається із заходом сонця і досягає свого піку опівночі, коли тіло і розум найбільш інтроспективні. Протягом тисяч років йоги вчили, що найкращий час для медитації – з 24 до 3 ранку, цей час називається «годинник Шиви». У цей час можна пережити повне занурення розуму всередину, внутрішній спокій і глибоку медитацію.

Крок восьмий: Новий місяць. Один раз на місяць на молодик шишковидна залоза виробляє порівняно велику кількість мелатоніну. Людина в цей час переживає почуття блаженства і внутрішньої радості, якщо правильно підтримує чистоту і піднесеність розуму. У цей час мелатонін омиває всі залози і робить розум спокійним і спрямованим всередину себе. Якщо ж розум людини залучений в грубі або спрямовані на зовнішні об’єкти думки, то мелатонін просто згоряє і людина не досягає цього витонченого ефекту. Тому йоги в цей день утримуються від їжі і води і виконують багато духовних практик, що очищує та підносить їхню свідомість.

Крок дев’ятий: регулярно медитуйте. Було виявлено, що щоденна практика медитації безпосередньо впливає на шишковидну залозу, гіпофіз і гіпоталамус, і балансує енергетичні потоки в правій і лівій півкулі мозку. Виробництво мелатоніну, так само як і інших гормонів головного мозку збільшується, це призводить до досягнення досконалого емоційного контролю. Практику, що найбільш ефективно розвиває шишковидну залозу і верхню чакру, називають дхьяна (6-й урок Ананда Марга медитації), який пов’язаний з концентрацією та візуалізацією на цій залозі.

Шишковидна залоза побічно контролює всі залози і чакри, що знаходяться нижче – всі 50 людських схильностей, таких, наприклад, як страх, ревнощі, жадібність, любов і прихильність і т.п. Тому той, хто може контролювати шишковидну залозу і верхню чакру, може повністю контролювати як своє тіло, так і свій розум.

Залишити відповідь