Категорії
Міста, країни, люди

Дубай побудує аналог італійської Венеції

Дубай (Арабські Емірати) оголосив про будівництво проекту «плаваючого міста», за основу якого взято італійське місто Венеція. Вартість проекту становить 680 мільйонів доларів, повідомляє видання Arabian Business.

Проект буде розташований на островах The World Islands в 4 кілометрах від узбережжя Дубая. Частина дубайської «Венеції» буде перебувати під водою. Відвідувачі зможуть приїжджати по морю або добиратися на повітряному транспорті і реєструватися на «площі Святого Марка» (площа з такою ж назвою знаходиться в Венеції) під водою. Потім гостей будуть каналами перевозити в місця для відпочинку на імпортованих з Італії гондолах.

Крім готелів та інших місць для відпочинку всередині дубайської «Венеції» будуть розташовані майданчики для проведення традиційних італійських фестивалів, культурних виставок та заходів.

Навколо проекту під назвою The Floating Venice («Плаваюча «Венеція») будуть вирощені 400 тисяч квадратних футів морських коралів і розташовані 12 плаваючих пляжів.

За словами забудовника, проект розрахований як мінімум на 100 років служби. Він відкриється для відвідувачів у 2020 році.

Залишити відповідь