Категорії
Різне

Елекровсюдихід

Українці вигадали байк, який розганяється до 80 км за годину, їздить без пального та буде дешевшим за айфон.

Українці вигадали байк, який розганяється до 80 км за годину, їздить без пального, а за ціною буде доступний навіть для студента. Своєму диво-байку винахідники дали багато імен: електротрайк, екотрайк чи трицикл.

Розробник електротрайка Олег Арсеєнко: «…українська розробка аналогів не має. Всюдихідність – це його універсальність, унікальність. Найголовніша його риса – це те, що у нього незалежна підвіска».

Розробник Олександр: «Дуже фантастична річ, цікаво їде – тримає дорогу, закладає кути по любому бездоріжжю, по горам, по струмкам».

Елекровсюдихід
Елекровсюдихід

На одному заряді батареї трайк вільно долає відстань у 150 км, а для повної перезарядки достатньо 30 хвилин.

Розробник електротрайка Олег Арсеєнко: «Ми зараз працюємо над тим, щоб була змінна батарея. Щоб не витрачати час на заправку. Щоб пробіг у трайка був на одній зарядці 200 і більше кілометрів».

Елекровсюдихід
Зарядка електротрайка

Приємною перевагою елетрицикла стали і його розміри. Електротрайк важить 65 кг, це авіаційний алюміній, його можна дуже легко перевозити і зберігати».

І найцікавіше, потужність силової установки трайка менше 3-х кіловат, то ж відповідно до закону, це велосипед.

Розробник електротрайка Олег Арсеєнко: «Ви виїжджаєте на дорогу загального користування, і ви є  такий самий учасник дорожнього руху, але вам для цього права не потрібні».

Елекровсюдихід
Ходова електротрайка

Після першої ж виставки експериментальним супербайком зацікавилися у Європі (в Польші, в Німеччині). Винахідники бояться, що їхній винахід може втекти на чужину, тому складають усі свої заощадження, щоби почати його виробництво в Україні.

Розробник електротрайка Олег Арсеєнко: «Зараз в Україні запускаємо виробництво українського електротрайка, ми плануємо на кінець серпня поставити це на колеса і вже почати працювати».

Олег Арсеєнко обіцяє, що ціна трайка здивує і потішить покупців. Винахідники хочуть поставити українців перед дивним вибором: що ж купити, черговий айфон чи екологічний елекровсюдихід.

https://www.facebook.com/humorpolit/videos/856979877769287/

Залишити відповідь