Категорії
Різне

Електровантажівка Urban eTruck

Представлено електровантажівку Urban eTruck з запасом ходи 200 км. Свій аналог Tesla обіцяє розробити в наступному році, КамАЗ – в 2025-м.

Електромобілі продовжують свою непереможну ходу: тепер їх будуть використовувати не тільки як особисте авто, але і як вантажне.

Електровантажівка Urban eTruck
Urban eTruck

Компанія Mercedes-Benz представила прототип електровантажівки Urban eTruck. Серійна версія машини з’явиться на початку наступного десятиліття.

Силова установка автомобіля складається з двох електродвигунів і модульного літій-іонного акумулятора потужністю 212 Квт / год. За розрахунками автомобіль зможе перевозити до 26 тонн вантажу при запасі ходи до 200 км.

Електровантажівка Urban eTruck
Mercedes-Benz Urban eTruck

До цього, в 2014 році, компанія Mercedes-Benz представила інший концепт – Future Truck 2025. Ця 40-тонна вантажівка вміє пересуватися автономно (без водія) зі швидкістю до 84 км за годину. Випробування проводилися на автобані поруч з Магдебургом.

Втім електровантажівки розробляють не тільки німці. У липні Ілон Маск, засновник і власник компанії Tesla, заявив, що в найближчому майбутньому вони планують випустити важку вантажівку з електродвигуном, яка дебютує вже в наступному році. У цю нішу намагається втиснутися і російський КамАЗ, але не раніше 2025 року.

Залишити відповідь