Категорії
Кухня країн світу Природа

Еліксир для поліпшення пам’яті

Еліксир (від арабської аль-іксир – філософський камінь) – прозорий міцний настій або витяг з рослинної сировини на спирту, кислотах і т.п., вживається в медичних або косметичних цілях. Еліксири зовні схожі на настоянки, але відрізняються більш густою консистенцією і темним забарвленням. В світі існує безліч лікувальних і ароматних рецептів еліксирів, одним з яких є рецепт еліксиру для поліпшення пам’яті на основі меду, часнику та лимона.

Мед, часник і лимон – справжнє джерело корисних речовин. Ці продукти отримали широке застосування в кулінарії і завдяки безлічі корисних властивостей вже століттями використовуються з лікувальною метою. При спільному вживанні збільшується їхня цілюща дія, що допоможе очистити організм від токсинів, зарядитися енергією, врятуватися від авітамінозу і запобігти багатьом хворобам.

Складові для еліксиру:
– лимон – 1 плід середніх розмірів,
– часник – 1 головка,
– мед – 1 ст.л.,
– тепла кип’ячена вода – 1 літр.

Приготування еліксиру. Головку часнику і лимон разом зі шкіркою подрібніть. Складові помістіть в скляну банку з водою і накрийте серветкою. Через 3 доби еліксир процідіть через марлю і додайте в настій столову ложку меду.

Еліксир для поліпшення пам’яті за даним рецептом вживають по 1-2 ст.л. 3 рази на день після їжі. Якщо пити цей еліксир кожного дня протягом декількох місяців, то очистяться судини, нормалізується тиск, поліпшиться пам’ять і концентрація уваги.