Категорії
Різне

Енергія PowerWall

Автоматизований, компактний і простий в установці акумулятор PowerWall – надзвичайно безпечне резервне джерело електроенергії, це незалежність від електричної мережі.

Батарея PowerWall заряджається за допомогою електроенергії, що виробляється з сонячних панелей, забезпечуючи резервним джерелом електроенергії, захищає будинок від перебоїв в подачі електроенергії. Безпечний і економічний літій-іонний акумулятор PowerWall успадкував перевірену автомобільну технологію батареї Тесла. Не вимагає ніякого обслуговування, повністю автоматизований, легко встановлюється.

Акумулятор PowerWall або батарея Tesla пропонує максимальну корисність сонячних панелей і різні рішення накопичення електроенергії для будинків:

– Одна або більше батарей живлення від комбінату сонячних панелей PowerWall знімуть залежність будинку від електричної мережі за рахунок резервування електроенергії.

– Протягом дня сонячні панелі PowerWall накопичують чисту електроенергію, що повністю усуває розрив між піковою сонячною активністю і піковим попитом на електроенергію, що дозволить використовувати фотони, коли в них є потреба.

– PowerWall дозволить використовувати чисту сонячну електроенергію, забезпечить безперебійне електропостачання у разі відключення. Чиста енергія і нульовий рейтинг лічильника означає, що ваш будинок виробляє більше енергії, ніж споживає.

– Або ваш будинок може залишатися підключеним до електричної мережі, а батареї Tesla використовувати тільки в якості резервного джерела в періоди високого попиту на електроенергію.

Енергія PowerWall
Енергія PowerWall

Як це працює? Типова система включає в себе сонячні панелі PowerWall, інвертор для перетворення електроенергії між постійним і змінним струмом, лічильник для вимірювання заряду батареї, і на додаток резервну копію вторинного ланцюга, що живить ключове обладнання. Які вам потрібні компоненти залежить від того, як ви будете використовувати свій домашній акумулятор.

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику, якої вистачає на обслуговування будинку. В темний час доби PowerWall може перейти в режим стратегічного енергозбереження.

Акумулятор PowerWall можна зарядити електроенергією від сонячних батарей або від електричної мережі.
Інвертор перетворює постійний електрострум з сонячних панелей, сітки і Powerwall в змінний, який використовується у вашому будинку для освітлення, приладів і пристроїв.

Для всіх PowerWall потрібна установка сумісного інвертора. Щоб максимізувати сонячне споживання, також встановлено лічильник для вимірювання сонячної продуктивності і енергозатрат будинку.

Енергія PowerWall

Електрощит
Електрика від інвертора надсилається до електричної панелі вашого будинку. Також від електричної панелі інвертора електрика генерується для зарядки PowerWall для застосування в нічний час.

Резервне копіювання і перемикач панелі. Для деяких установок резервного копіювання може знадобитися вторинна електрична панель, що містить необхідні прилади і розетки, якщо ви хочете забезпечити резервне накопичування. Під час відключення живлення електричний перемикач автоматично активує панель резервного дублювання.

Під час простою цей перемикач може допомогти зберегти енергію. Резервне зберігання є додатковою функцією щоб максимізувати споживання сонячної енергії.

Потужність. Кожен PowerWall має ємність для зберігання енергії 7 кВтг. Цього достатньо для живлення більшості будинків протягом вечора і для використання електроенергії, що виробляється сонячними панелями протягом дня. Для будинків з великими потребами енергії можна встановлювати кілька батарей разом – 10 кВт в тиждень версія циклу для резервного накопичування.

Загальні побутові норми споживання електроенергії:
– телевізор з плоским екраном – 0.1 кВт/год,
– освітлення однієї кімнати – 0.1 кВт/год,
– ноутбук – 0,05 кВт/год,
– холодильник – 1,6 кВт X год/день,
– пральна машина – 2.3 кВт за кожне використання,
– одяг (сушарка) – 3,3 кВт кожне використання.

Настінний літій-іонний акумулятор з рідким тепловим контролем (технічні характеристики):
– вартість моделі 7 кВт з додатками цілодобового циклу – $ 3 000,
– гарантія – 10 років,
– ефективність постійного струму – 92%,
– потужність – 3,3 кВт,
– напруга – 350 – 450 Вольт,
– струм – 9.5 Ампер,
– сумісність – однофазна і трифазна утиліта сітки сумісні,
– робоча температура від -20 °C до 50 °C,
– корпус номінальний для внутрішньої і зовнішньої установки,
– установка кваліфікованим електриком: інвертор постійного струму в змінний не включено,
– вага – 100 кг,
– розміри – 1300 мм х 860 мм х 180 мм (51,2″х 33,9″ х 7,1″),
– сертифікація NRTL приведена до стандартів UL.

Джерело

Залишити відповідь