Категорії
Різне

Falcon Heavy – астрономічний об’єкт

NASA офіційно зареєструвало автомобіль Ілона Маска як астрономічний об’єкт.

Буквально кілька днів тому Ілон Маск здійснив перший запуск своєї надважкої ракети-носія Falcon Heavy. На борту ракети перебував особистий автомобіль Маска Tesla Roadster червоного кольору з закріпленим у ньому манекеном по імені Starman. Перше космічне авто в даний момент впевнено рухається в напрямку Марса, а тим часом американське космічне агентство NASA вирішило включити автомобіль в каталог астрономічних об’єктів Сонячної системи.

Особистий автомобіль Ілона Маска відразу став легендою і увійшов до переліку астрономічних об’єктів. Хочете переконатися в цьому особисто? Можете пройти на сайт Лабораторії реактивного руху NASA і натиснути кнопку CHANGE поруч з полем Target Body. Тепер вбийте в порожнє поле SpaceX і натисніть кнопку підтвердження. З’явиться напис такого змісту: «SpaceX Roadster (spacecraft) (Tesla)». Тепер натисніть кнопку Generate ephemeris – і зможете дізнатися всі подробиці про обране небесне тіло.

Falcon Heavy - астрономічний об'єкт
Tesla Roadster (spactcraft)

Ілону Маску в черговий раз вдалося увійти в історію, попутно організувавши довічну рекламу своїх автомобілів в офіційному каталозі астрономічних об’єктів. Крім назви об’єкта (в дужках навіть вказано, що друга назва Tesla Roadster – це Starman) ви зможете дізнатися докладний опис його вантажу (включаючи крихітну іграшкову модель Roadster), масу об’єкта (приблизно 1250 кілограмів), дату його запуску в космос і навіть опис траєкторії польоту автомобіля.

Залишити відповідь