Категорії
Міста, країни, люди

Гідровелосипед Hydrofoiler XE-1

Новозеландська компанія «Manta-5» створила Hydrofoiler XE-1-велосипед, який дозволяє переміщатися по воді. Пристрій Hydrofoiler XE-1 під назвою «Manta-5» оснащено педалями, які можна крутити як на звичайному велосипеді.

Гідровелосипед Hydrofoiler XE-1
Гідровелосипед, педалі «Manta-5»

Додатково гідровелосипед обладнано електромотором потужністю 400 Вт, раму велосипеда Hydrofoiler XE-1 виготовлено з алюмінію, а підводні крила – з вуглепластика.

Два підводних крила з вуглецевого волокна, які забезпечують підйом, 400-ватний двигун допомагає користувачеві провертати педалі. На велосипеді Hydrofoiler XE-1 також встановлені так звані модулі плавучості, які утримують його на плаву під час зупинки.

Гідровелосипед Hydrofoiler XE-1
Підводні крила «Manta-5»

Вага електричного водного велосипеда Hydrofoiler XE-1 становить 20 кг. При цьому він може частково розбиратися для транспортування на автомобілі. Hydrofoiler XE-1 здатний витримати користувачів вагою до 100 кг. Варто зазначити, що для гідровелосипеда не має значення, по прісній чи солоній воді рухатися.

Як і у випадку зі звичайними електричними велосипедами, користувачі Hydrofoiler XE-1 можуть регулювати рівень допомоги двигуна при крученні педалей. Поточна версія гідровелосипеда Hydrofoiler XE-1 на одному заряді батареї в середньому працює близько години при швидкості в залежності від ваги користувача від 15 до 20 км за годину.

Гідровелосипед Hydrofoiler XE-1
Транспортування «Manta-5»

Перша комерційно доступна модель Hydrofoiler XE-1 з’явиться в продажу в Новій Зеландії вже в листопаді поточного року. Доставку гідровелосипедів «Manta-5» по всьому світу компанія-розробник планує на кінець 2018 року.

Залишити відповідь