Категорії
Різне

Худнемо голяка уві сні

Якщо зусилля позбутися зайвих кілограмів не дають бажаного результату, можливо, пора почати спати голяка. До таких висновків прийшли фахівці Національного інституту здоров’я США, які з’ясували, що кількість одягу під час сну впливає на спалювання зайвих калорій.

Як пише Daily Star, секрет полягає в тому, що коли люди сплять голими, організм протягом ночі докладає більше зусиль, щоб зберегти необхідну температуру тіла. Це призводить до того, що спалюється більше енергії, ніж зазвичай. До того ж прискорюється метаболізм.

На це, як пише видання, вказують результати дослідження Національного інституту здоров’я США. Вчені виявили, що в більш холодних умовах у добровольців, які взяли участь в дослідженні, збільшується рівень бурих жирових тканин, які необхідні для генерації теплової енергії. «Після місяця дії помірного холоду у учасників спостерігалося збільшення бурого жиру на 42%. А метаболізм ставав більш активним на 10%», – йдеться у висновках американських вчених. Тому, щоб позбутися зайвих кілограмів, варто почати спати без одягу.

Залишити відповідь