Категорії
Міста, країни, люди

Ілон Маск запускає швидкісний тунель

Компанія Boring Company, що належить Ілону Маску, не зможе відкрити випробувальний тунель під Лос-Анджелесом 10 грудня, як планувала. Запуск відбудеться 18 грудня. Тунель буде наповнений «модифікованими, проте повністю дозволеними на дорогах автономними автомобілями та автопідйомниками».

Boring Company в офіційному акаунті компанії в Twitter повідомили, що їй потрібно більше часу для роботи над цим «будинком для равликів», натякаючи на «тваринку» Ілона, яка випереджає найшвидші машини для ведення підземних робіт Boring Company.

Сам захід відбудеться через місяць після того, як на станції O’Leary запустили землерийну машину компанії і, як стверджує Маск, подій буде набагато більше, ніж відкриття тунелю. Вся ідея полягає в тому, щоб продемонструвати підйомники, здатні працювати без затримок, а також автотранспорт, який буде мчати через ці тунелі на швидкості до 250 км за годину.

Як повідомляв Маск в березні, Boring Company буде займатися громадським транспортом, а перевезенням автомобілів – дещо пізніше. За концепцією компанії, швидкісна транспортна система з’єднає безліч станцій (розміром з одне паркувальне місце) і буде здійснювати точкову доставку пасажирів, про що зможемо дізнатися в самий найближчий час.

Залишити відповідь