Калорійні бутерброди

Калорійні бутерброди

Бутерброд з оселедцем або кількою і яйцем,
Бутерброд з кількою і ліверною ковбасою,
Бутерброд з рибою і хроном,
Бутерброд з яйцем і оселедцем,
Бутерброд з яєчнею і сардинами або шпротами,
Бутерброд з консервованими маслинами,
Бутерброд з паштетом із сардин,
Бутерброд зі шпротами і сиром,
Бутерброд з кремом із сардин,
Бутерброд з сосисками і яйцем,
Бутерброд з шинкою, яйцем і сиром,
Бутерброд зі смаженим м’ясом і хроном,
Бутерброд з «м’ясним хлібом» і овочами,
Паштет з бринзи з часником і горіхами
.

Так називаються великі бутерброди, рясно вкриті різними продуктами, які за своєю калорійності можуть замінити сніданок або вечерю. Робити їх можна на будь-якому батоні, розрізаючи його горизонтально або поперечно на скибки товщиною 1 см. Хрусткі батонці використовують цілком. На один калорійний бутерброд йде 75-100 г батона, 15-20 г масла чи майонезу, 75-100 грамів гарніру. Для приготування цих бутербродів комбінують різні продукти … Калорійні бутерброди їдять за допомогою ножа і виделки.

Бутерброд з кількою і ліверною ковбасою: 400 г житнього хліба, 3 столових ложки олії, 20 кільок, 150 г ліверної ковбаси, солоний огірок, помідор або моркву.
Для приготування бутерброда з кількою і ліверною ковбасою намазати скибку житнього хліба вершковим зеленим або гірчичним маслом, зверху покласти очищену кільку, повністю прикривши рибою всю поверхню батона. На кільку помістити круглі скибочки солоного огірка, ковбаси, помідора або гірку сирої тертої моркви.

Бутерброд з консервованими маслинами: 400 г батона, 18 маслин, 1 цибулина, 1 яйце, 1 столова ложка рослинної олії, чорний мелений перець.
Для приготування бутерброда з консервованими маслинами на скибочку батона намазати масу приготовану з розім’ятих (без кісточок) маслин, дрібно нарізаних цибулі і варених яєць, масла і чорного меленого перцю.

Бутерброд з кремом із сардин: 400 г батона, 1 банка консервів, 100 г вершкового масла, 3-4 каперса, 1-2 столових ложки томатного пюре, гірчиця.
Для приготування бутерброда з кремом із сардин розтерти вершкове масло, змішати з дрібно нарізаними каперсами, томатним пюре і гірчицею. Отриману масу протерти разом з сардинами крізь сито і намазати нею скибочки батона.

Бутерброд з «м’ясним хлібом» і овочами: 400 г батона, 200 г «м’ясного батона», 4 столових ложки масла або майонезу, 4 помідори, 2 огірки, салат, кріп.
Для приготування бутерброда з «м’ясним хлібом» і овочами батон намазати маслом вершковим або майонезом, покрити шматком м’ясного хліба, зверху – лист салату, тонкі скибочки огірка і часточки помідорів. Прикрасити гілочкою кропу.

Бутерброд з оселедцем або кількою і яйцем: 400 г батона, 3 столових ложки олії, 2 оселедця, листочки салату, 4 яйця, 2 помідори, 50 г цибулі.
Для приготування бутерброда з оселедцем або кількою і яйцем намазати батон маслом вершковим, зверху – великий лист салату, на один край якого можна покласти половинки яйця, і поруч – дрібні шматочки оселедця або згорнуті колечком кільки і скибочки помідора. Посипати густим шаром рубленої зеленої цибулі.

Бутерброд з паштетом із сардин: 400 г батона, 1 банка консервів, 3-4 яйця, 1 плавлений сирок, 1 цибулина, 50-70 г майонезу, зелена цибуля.
Для приготування бутерброда з паштетом із сардин сардини розтерти, варені яйця порубати, ріпчасту цибулю і охолоджений плавлений сирок подрібнити. Все перемішати і заправити майонезом. Викласти паштет на шматочки батона і прикрасити зеленою цибулею.

Бутерброд з рибою і хроном: 400 г батона, 3 столових ложки олії, 200 г риби, 4 столових ложки сметани, 2 помідори або морква, стручок перцю, кріп, цибулю, сіль.
Для приготування бутерброда з рибою і хроном на довгастий шмат чорного батона, намазаного маслом з хроном, покласти великий шматочок копченої риби. Зверху покласти ложку сметани, змішаної з тертим хроном. Навколо риби розташувати скибочки помідорів чи моркви, подрібненого солодкого перцю, прикрасити зеленню кропу, рубаним зеленим луком.

Бутерброд зі смаженим м’ясом і хроном: 400 г батона, 4 столових ложки олії, 200 г м’яса, 4 столових ложки хрону, 2 столових ложки сметани, 80 г консервованого салату.
Для приготування бутерброда зі смаженим м’ясом і хроном намазати батон хроном або зеленим маслом, покласти лист салату і на нього скибочку смаженого м’яса. Прикрасити тертим хроном, в який попередньо додана сметана, і салатом. Добре підходять консервовані змішані салати з солодким перцем.

Бутерброд з сосисками і яйцем: 400 г батона, 200 г сосисок, 2 столових ложки жиру, 3 столових ложки олії, 4 яйця, салат, хрін, сіль.
Для приготування бутерброда з сосисками і яйцем на намазаний вершковим маслом довгастий шматок білого батона покласти лист салату так, щоб він звисав з батона. Очистити сосиску від оболонки, нарізати її, щоб при підсмажуванні вона не стягувалася. Підсмажену сосиску укласти уздовж батона на лист салату. На один кінець укласти яєчню так, щоб вона частково прикрила сосиску. На іншому кінці помістити трохи тертого хрону.

Бутерброд з шинкою, яйцем і сиром: 400 г батона, 3 столових ложки олії, 200 г шинки або ковбаси, 150 г сиру, 2 яйця, 8 столових ложок сметани, 2 помідори або 2 стручки перцю, або 2 огірка, листя салату, кріп, перець, сіль, 2 столових ложки томатного пюре.
Для приготування бутерброда з шинкою, яйцем і сиром намазати батон маслом вершковим. Шинку або нежирну ковбасу, сир, зварену круто яйця нарізати дрібними кубиками або смужками, додати сметану, томатне пюре, посолити, поперчити. Отриману масу укласти на бутерброд гіркою, прикрасити скибочками огірка, помідора або перцю, салатом і кропом.

Бутерброд зі шпротами і сиром: 400 г батона, 1 банка консервів, 100 г майонезу, 100-150 г сиру, 5 столових ложок рослинної олії.
Для приготування бутерброда зі шпротами і сиром обсмажити на сильному вогні в рослинній олії скибочки пшеничного батона. Як охолонуть змастити майонезом, покласти по 1-2 рибки, покрити шаром майонезу, посипати тертим сиром.

Бутерброд з яєчнею і сардинами або шпротами: 400 г батона, 3 столових ложки олії, 8 сардин або шпрот, 4 яйця, 1 огірок або 2 редису, зелень.
Для приготування бутерброда з яєчнею і сардинами або шпротами на середину намазаного вершковим або зеленим маслом скибки білого батона укласти яєчню, з боків невеликі сардини або шпроти, а між їх хвостиками кружальці редиски або часточки огірка. Прикрасити зеленню петрушки.

Бутерброд з яйцем і оселедцем: 400 г житнього хліба, 3 столових ложки олії, 4 яйця, 50 г філе оселедця або кільки, листочки салату, 2 помідори або 2 стручки перцю, зелень.
Для приготування бутерброда з яйцем і оселедцем скибочку житнього хліба густо намазати оселедцевим або кільковим маслом, укласти в один ряд кружальці яєць, помідори, поруч помістити листочок салату або зелень петрушки, кропу, на них 2 кільки, які можна згорнути колечком, або шматочок оселедця.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*