Категорії
Кухня країн світу

Кіндер-шоколад

Для своїх чемних діток можна приготувати кіндер-шоколад своїми руками, смак якого кращий за магазинний, і ви будете впевнені в його натуральності. Ця солодкість не забере у вас багато часу, але в результаті ви отримаєте кіндер-шоколад, який просто тане в роті.

Складові для кіндер-шоколаду:
– один літр вершків,
– білий шоколад – 400 грамів,
– 30 грамів цукру,
– одна чайна ложка ванільного цукру,
– 10 грамів желатину,
– вершки для чорного шоколаду – 300 мілілітрів,
– 300 грамів чорного шоколаду.

Приготування кіндер-шоколаду. Желатин розчинити на водяній бані. Вершки (один літр) змішати з цукром і ваніліном і поставити на вогонь трохи підігріти.

Білий шоколад розтопити і з’єднати з підготовленими вершками (700 мл) і желатином. Тепер відправляємо білий крем десь на одну годину в холодильник.

Чорний шоколад розтопити і, коли трохи охолоне, з’єднати з вершками кімнатної температури (300 мл). Нехай трохи охолоне.

У силіконову формочку влити темний шоколад і рівномірно розподілити силіконовою щіткою по дну і стінкам. Ставимо в морозилку на 30 хвилин.

Білий крем дістати з холодильника і збити блендером до повного згущення.

Дістати з морозилки форму з застиглим чорним шоколадом і залити його білим крем-шоколадом, самий верх вкрити залишеним чорним шоколадом.

Виготовлений десерт поставити в холодильник для повного згущення на ніч. Коли кіндер-шоколад застигне, дістати його з формочок.

Залишити відповідь