Категорії
Різне

Махрові тюльпани

Махрові тюльпани – квіти на високих (20-30 см) квітконіжках, з великими (в розкритому стані до 8 см в діаметрі), пишними у формі бокала бутонами, нагадують розквітлі півонії. Головна особливість – квіти махрових тюльпанів довго не в’януть.

Безліч ранніх, середньоквітучих і дуже пізніх сортів махрових тюльпанів представлені різноманітністю забарвлення, зустрічаються майже у всіх кольорах і відтінках, і навіть основний фон, облямівка по краю пелюсток і бахрома бувають різнокольорові.

Найбільш популярні сорти:
– Monte Carlo – жовті невисокі квіти;
– Abba – червоний махровий тюльпан до 10 см у висоту;
– Montreux – білі великі квіти;
– Monsella – яскравий двоколірний (жовтий з червоними смугами) сорт висотою 15-20 см;
– Exotic Sun – високі насичено-жовті квіти, схожі на півонії.

До незвичайних сортів слід віднести Monte Sweet, пелюстки яких мають загострену форму на кінцях, Brooklyn – багатошарові бутони з махрової шапочкою, Double Crosby – насичено червоні з зеленими вкрапленнями, Black Hero – темно-бордові, контрастні на тлі зелені квітки.

Посадка махрових тюльпанів відбувається восени, коли температура землі опускається до 8-10 градусів. При оформленні квітника садити їх можна групами або рядами. Глибина посадки цибулин – 18-20 см, дрібних – 8-12 см.

У період зростання і цвітіння квіти необхідно регулярно поливати. Добрива під час підгодівлі перед застосуванням бажано розчиняти у воді. Цибулини квітки найкраще викопувати в період пожовтіння листя.

Махрові тюльпани
Allegretto – двоколірний махровий тюльпан з помаранчевими кінчиками пелюсток, діаметр відкритої квітки досягає 10 см, схожий на півонію великою кількістю хвилястих пелюсток.
Махрові тюльпани
Тюльпан Brest – відносно новий гібрид, виведений в 2010 році, з декоративними торочкуватими квітковими келихами.
Махрові тюльпани
Тюльпан Cool Crystal – квітка ніжного поєднання рожево-білого і персикових тонів з дивовижною бахромою.
Махрові тюльпани
Тюльпан Double Beauty of apeldoorn
Махрові тюльпани
Тюльпан Gold Dust з червоними подібними на півонію квітами, які щедро покриті жовтою бахромою.

Залишити відповідь