Матрац Eight Sleep Pod

Матрац Eight Sleep Pod
Eight Sleep Pod - поролоновий матрац, температуру якого можна регулювати від 12 °C і до 46 ° C.

Eight Sleep Pod – поролоновий матрац з рідинним охолодженням.

Оскільки здоров’я потрібно цінувати понад усе, то і до вибору аксесуарів для спальні слід підходити особливо уважно і відповідально. Щоб нічний сон або короткочасний відпочинок протягом дня сприяв швидкому відновленню сил важливо облаштувати спальне місце якісним матрацом.

Вибираючи матрац, звертайте увагу не тільки на тип і склад виробу, але і на розміри. Щоб сон був міцним і безтурботним, габарити матраца повинні відповідати можливостям спального місця і фізіологічним особливостям користувача. Важливо, щоб людина, для якого підбирають виріб для сну, легко поміщалася на поверхні і не впиралася в край ліжка головою або ногами. Довжина матраца повинна бути принаймні на 15 сантиметрів більшою за зріст людини, а ширина не менше як вдвічі перевищувала ширину плечей.

Залежно від особливостей конструкцій, матраци поділяють на пружинні і безпружинні. Але є також тепер матраци з рідинним охолодженням Eight Sleep Pod – поролоновий матрац, в який виробники вбудували кілька каналів з рідиною, яка може охолоджуватися до 12 ° C і нагріватися до 46 ° C. Канали в матраці Eight Sleep Pod незалежні один від одного, тому можна включити собі підігрів, а чоловікові чи дружині (кому як треба), наприклад, охолодження.

До речі, матрац можна налаштувати заздалегідь, і тоді він сам буде регулювати потрібну температуру, орієнтуючись на фази сну, частоту серцевих скорочень або дихання. Або можна налаштувати його як будильник – матрац Eight Sleep Pod розбудить вас прохолодою. Скоординувати матрац Eight Sleep Pod можна зі смартфона.