На Марсі виявлено півмільйонне місто

Півмільйонне місто на Марсі
Півмільйонне місто на Марсі

Дивні структури, що виявлені на поверхні Марса, нагадують сучасне місто. На карті Google Mars, складеної з фотографій NASA з дуже високою роздільною здатністю, знайдено ціле місто, що простягнулося на сотні кілометрів і складається зі спустошених або зруйнованих в результаті катастрофи будівель.

Цілком можливо, що це місто постраждало від величезної лавини або селевого потоку, в результаті якого всі будівлі виявилися наполовину покриті ґрунтом. Також це величезне місто могло бути знищене і в результаті ядерної війни.

Ще в 2011 році плазмофізик Джон Бранденбург припускав, що Марс могла атакувати ворожа інопланетна цивілізація.

Крім того, на фотографіях, зроблених марсоходами Curiosity і Oppottunity, неодноразово були знайдені докази існування на Марсі древньої цивілізації.

Виявлені в районі полюса структури дуже схожі між собою і навіть збудовані в лінії, як ніби між ними прокладені вулиці, довжина яких становить понад 5 кілометрів.

Самі будівлі мають довжину 630 метрів і досягають висоти близько 800 метрів. У деяких місцях між будівлями простяглися галереї або тунелі.

«Це місто дуже складне і, схоже, що колись його населення становило близько півмільйона або навіть і більше марсіан, – висловив свої міркування відомий уфолог Скотт К. Уорінг. – Ці будівлі виглядають практично недоторканими. Дійсно, я не можу знайти будь-яких руйнувань, а це значить, що це місто просто безлюдне».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*