Категорії
Міста, країни, люди

Нова послуга Google

У Google з’явилася нова послуга – користувачі Інтернету тепер можуть подати заявку на видалення особистих даних із результатів пошуку.

В результаті зміни політики конфіденційності компанія Google надає можливість видалити особисті дані (номери телефонів, адреси електронної пошти та іншу особисту інформацію (PII)) з бази даних пошукової системи.

Нова політика конфіденційності Google спрямована на обмеження дій зловмисників, для яких викрадені ідентифікаційні дані можуть бути використані для переслідування і фінансового шахрайства. Раніше користувачі також могли попросити Google видалити свої дані з результатів пошуку, але це обмежувалося ідентифікаційними номерами, банківською інформацією, фотографіями підпису та медичними записами. Відділ безпеки в Google Play Store був ще одним із заходів безпеки, запроваджених Google.

Отже поточний запит розширює охоплення конфіденційності та персональних даних, які можна захистити від копіювання в результатах пошуку. Окрім адрес та телефонних номерів, щоб підвищити свій захист від хакерів, користувачі також можуть заборонити доступ до своїх облікових даних. Щоб розпочати реєстрацію URL-адрес, що містять ідентифікаційну інформацію, зображення яких у результатах пошуку треба заборонити, потрібно лише отримати доступ до сторінки підтримки Google.

Процес видалення потребуватиме на перевірці Google, перш ніж всесвітня пошукова мережа зможе задовольнити запит користувача. Якщо запит буде задоволено, Google видаляє URL-адресу, що містить конфіденційну особисту інформацію, з усіх результатів пошуку. В заяві керівника глобальної політики Google щодо пошуку Мішель Чанг підкреслюється необхідність динамічної політики захисту користувачів. Також наголошується, що Google, перш ніж будь-який запит на видалення з результатів пошуку буде задоволено, застосовує суворий механізм перевірки.
Джерело

Залишити відповідь