Категорії
Різне

Нові моделі велосипедів

Використання велосипеда зазвичай включає щоденні поїздки на роботу або на навчання, поїздки по справах (шопінг, зустрічі з друзями і знайомими, громадські заходи і т.п.) або тренування.

Так само до цього поняття відноситься застосування велосипеда в комерційній діяльності, наприклад, для доставки товарів або послуг. Сьогодні велокур’єри є звичним явищем, а вантажні велосипеди при доставці дрібних вантажів в густонаселених районах здатні конкурувати з вантажними автомобілями і мікроавтобусами. Велотаксі зможуть забезпечувати послугу перевезення пасажирів, подібно до таксі і маршруток. Повсякденне використання велосипеда в якості транспортного засобу має економічні, екологічні та соціальні переваги.

Ви ще й досі вважаєте за краще використовувати величезні, смердючі, ненажерливі автомобілі чи, можливо, пересіли б на одну з подібних моделей?

Електровелосипед Gi FlyBike. Gi FlyBike – це перший в світі складаний електровелосипед, який буквально за одну секунду перетворюється з повноцінного байка в компактну переносну конструкцію. Зроблений він з найсучасніших легких матеріалів, важить всього 17 кг. При необхідності з таким велосипедом ви легко зможете зайти в громадський транспорт, положити його в багажник автомобіля або розмістити його біля свого робочого місця. Gi FlyBike можна експлуатувати в трьох режимах: звичайному, гібридному і повністю електричному (в останньому випадку ви зможете проїхати на одній зарядці до 60 км).

Нові моделі велосипедів
Велосипед OKO

Електровелосипед OKO. Ключовою особливістю велосипеда OKO є виконана з вуглецевого волокна рама, усередині якої конструктори розмістили електричну начинку. Блок вбудованих батарей в залежності від режиму експлуатації забезпечує запас ходу на відстань від 45 до 64 км. При цьому швидкість може становити до 30 км за годину. Дана модель створена в Данії і вже доступна за ціною від 1 600 євро.

Нові моделі велосипедів
Концепт Racer

Racer. Цей екземпляр більше схожий на результат роботи конструктора-любителя, ніж на концепт велосипеда майбутнього. Однак це, скоріше, є чисто дизайнерським рішенням і спробою привернути шанувальників до стилю ретро. Тим більше що на борту у нього цілком сучасне обладнання, що дозволяє їхати зі швидкістю близько 25 км за годину на відстань до 64 км від однієї зарядки.

Нові моделі велосипедів
Велосипед Genze

Genze. Механічна частина Genze практично нічим не відрізняється від звичайного велосипеда, тому ви завжди можете відключити електропривод і просто крутити педалі. Але набагато приємніше використовувати змішаний режим, при якому моторчик буде просто допомагати вам підтримувати необхідну швидкість. Якщо ж ваші м’язи дуже втомилися, то завжди можна переключитися на електричний режим. У ньому ви зможете проїхати 30 км, після чого доведеться знімати акумулятор і ставити його на зарядку, яка займає приблизно чотири години.

Нові моделі велосипедів
Велосипед MoDe Flex

MoDe:Flex. MoDe:Flex – це концепт від компанії Ford, який вона представила влітку минулого року. Він спеціально розроблений для тих європейських міст, в центрі яких рух автомобільного транспорту обмежений. Цей байк в складеному стані легко поміщається в багажнику і збирається буквально за лічені секунди. Після цього власник може залишити свій автомобіль на парковці і продовжити шлях на велосипеді. MoDe: Flex також оснащений сучасною навігаційною системою, вміє повідомляти про погодні умови, швидкість, відстань, заряд батареї і інші параметри поїздки.

Нові моделі велосипедів
Велосипед Leaos Solar

Leaos Solar. Кожного разу при спостеріганні за черговим електровелосипедом виникає питання про запас ходу від акумулятора. Творці моделі Leaos Solar запропонували дуже незвичайне рішення цієї проблеми. Велосипед Leaos Solar оснащений сонячними панелями, які заряджають акумулятор під час руху. Зрозуміло, повністю зарядити батарею таким чином не вийде, але збільшити відстань перебігу можна.

Нові моделі велосипедів
Велосипед Piaggio Wi-bike

Wi-Bike. Творці цього електровелосипеда не сховали акумулятор, а розмістили його практично на самому видному місці. Він досить великого розміру і, що найважливіше, великої місткості. Це дозволить на одній зарядці переміститися на відстань до 120 км. За допомогою спеціального додатку Wi-Bike зможе взаємодіяти з вашим смартфоном, наприклад, відстежувати місце розташування за допомогою GPS, підраховувати кількість спалених кілокалорій і навіть постити в соціальні мережі звіти про велопрогулянку.

Залишити відповідь