Категорії
Психологія

Особливі слова оживляють мертві клітини

Слово – одна з основних структурних одиниць мови, яка служить для іменування предметів, якостей, характеристик, взаємодій, уявних і абстрактних понять, що створюються людською уявою. З давніх-давен змісту, звучанню і емоційному навантаженню слова приділяли велику увагу. За допомогою слів благословляли або проклинали, словом програмували на успіх або на невдачу. Якою ж величезною силою володіє слово? В ході досліджень вченим вдалося довести, що слова здатні оживляти мертві клітини.

Як же вдалося цього добитися? Вченими був проведений експеримент щодо впливу творчої думки на жорстокість і насильство. Але почнемо все по порядку.

Ще в далекому 1949 році дослідники Енріко Фермі, Улам і Паста вивчали нелінійні (коливальні) системи, властивості яких залежали від процесів, що відбуваються в них. Дослідження показали, що в таких в системах досить тривалий час зберігалася пам’ять про умови впливу на них. Характерним прикладом є молекула ДНК, яка зберігає інформаційну пам’ять організму. Ще в ті часи вчені прагнули з’ясувати, як ця молекула, яка сама по собі не має мозкової структури (нервової системи), має пам’ять, яка по точності іноді перевершує будь-який сучасний комп’ютер.

Характерним прикладом є молекула ДНК, яка зберігає інформаційну пам’ять організму. Ще в ті часи вчені прагнули з’ясувати, як ця молекула, яка сама по собі без мозкової структури (нервової системи), має пам’ять, яка по точності іноді перевершує будь-який сучасний комп’ютер.

Пізніше були відкриті солітони – структурні стійки хвилі, які перебувають в нелінійних системах. Подиву вчених не було меж, адже ці хвилі поводилися як розумні істоти. Але просунутися в дослідженнях вдалося тільки через 40 років вивчення цих процесів.

Суть експерименту полягала в наступному – за допомогою специфічних приладів вчені простежили шлях прямування цих хвиль в ланцюжку ДНК. Проходячи ланцюжок, хвиля повністю зчитувала інформацію. Це можна порівняти з людиною, яка читає відкриту книгу, тільки в сотні разів точніше. У всіх експериментаторів під час дослідження виникало одне й те ж саме питання – чому солітони поводяться так, і хто дає їм таку команду?

Дослідження продовжувалися і в математичному інституті РАН. На солітони спробували впливати людською мовою, записаною на інформаційні носії. Те, що побачили вчені перевершило всі очікування – під впливом слів солітони оживали. Дослідники направляли ці хвилі на зерна пшениці, які до цього були опромінені такою дозою радіоактивного випромінювання, при якій рвуться ланцюжки ДНК, і вони стають нежиттєздатними. Після впливу насіння пшениці проросли. Під мікроскопом спостерігалося відновлення ДНК, зруйнованих радіацією.

Тобто людські слова змогли оживити мертві клітини, і під дією слова солітони набували життєдайної сили. Ці результати неодноразово були підтверджені дослідниками з інших країн. Тепер вченими вже розроблена спеціальна програма, при якій людська мова трансформується в коливання і накладається на хвилі-солітони, а потім впливає на ДНК рослин. Внаслідок цього значно прискорюється зростання і якість рослин. Досліди проводилися і з тваринами, після впливу на організми яких спостерігалося поліпшення артеріального тиску, вирівнювався пульс, поліпшувалися соматичні показники.

На цьому дослідження не зупинилися. Спільно з колегами з наукових інститутів США, Індії були проведені експерименти по впливу людської думки на стан планети. Експерименти проводилися неодноразово, в останніх брало участь від 60 і до 100 тисяч людей (це ціле невелике місто). Головною і необхідною вимогою участі в експерименті – наявність у учасників творчої думки. Для цього учасники по своїй волі збиралися групами і направляли свої позитивні думки в певну точку на нашій планеті. На той час цією точкою була обрана столиця Іраку – Багдад, де тоді йшли кровопролитні бої. Під час дослідів кровопролиття припинялися і протягом декількох діб не поновлювалися, а також в дні експериментів скорочувалися показники злочинності в місті. Процес впливу творчої думки фіксувався науковими приладами, які реєстрували потужний потік позитивної енергії.

Дослідники впевнені, що ці експерименти довели матеріальність людської думки і почуттів, їхню неймовірну здатність протистояти злу, смерті й насильству.

Вже вкотре вчені уми завдяки своїм чистим помислам і прагненням науково підтверджують стародавні прописні істини – людські думки можуть як творити, так і руйнувати. Вибір залишається за людиною, адже саме від настрою людини залежить, буде вона творити або негативно впливати на себе і на оточення. Людське життя – це постійний вибір і треба навчитися робити його правильно і усвідомлено.

Залишити відповідь