Парад планет 2020

Парад планет 2020
Що потрібно знати про унікальне явище?

Парад планет 4 липня 2020 року – чого очікувати від рідкісної астрономічної події?

В суботу, 4 липня, очікується повний парад планет. Це рідкісне і унікальне небесне явище вчені і астрологи трактують по-різному.

Вчені підрахували, що планети Сонячної системи перебуватимуть досить близько одна від одної по одну сторону від Сонця. За думкою астрономів, космічна подія дозволяє детально досліджувати далекі планети Сонячної системи за допомогою космічних апаратів, адже вишикувані в один ряд планети виявляються у вузькому секторі.

Великим парадом планет називається час, коли в лінію вишиковується шість планет Сонячної системи (в липні 2020-го – Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер і Сатурн). Існують також поняття «малий парад» і «повний парад».

Міні-парад з близьким сходженням трьох планет трапляється кілька разів на рік. Один раз на рік буває малий парад, коли близько сходяться 4 планети. Великий парад з шістьма планетами трапляється один раз на 20 років, а повний парад планет (з одного боку від Сонця всі вісім планет) зустрічається досить рідко – раз в 170 років.

Втім, буквально сприймати те, що планети вишикуються в один ряд, не доводиться. І будь-яка інтерактивна карта неба показує, що спостерігання за «близькістю» розташування планет далеке від впорядкованої лінійної послідовності – щоб простежити «лінію» планет, потрібно було б відійти від Сонячної системи на значну відстань.

До речі, вчені запевняють, що астрономічне явище триватиме близько 2 тижнів і не несе загрози для людей. А сусідство Юпітера з Сатурном можна спостерігати протягом всього року. Також вчені звертають увагу, що Меркурій в цей час розташований таким чином, що Сонце його затьмарює, тому поспостерігати за ним не вийде. Найкращим днем ​​для спостереження за Юпітером буде 14 липня, а за Сатурном – 21 липня.

Також відомо, що парад планет 2 лютого 1962 року ознаменувався Карибською кризою, а ще був парад планет в 1982 році, коли помер Леонід Брежнєв.

Наступний повний парад планет відбудеться 8 лютого 2169 року і 5 липня 2387 року.

Астрологи вважають, що подія матиме значення як в планетарному, так і особистісному масштабах, адже управителі всіх 12 знаків Зодіаку сьогодні не просто так вишикувалися в один ряд і, звичайно же, будуть нести своє смислове навантаження. До того ж, багато хто з них знаходяться в ретрорусі (Меркурій, Юпітер, Нептун і Плутон). Тому астрологи радять використати цей день для того, щоб визначитися зі своїми планами, розібратися з помилками і проаналізувати ситуацію.

Деякі прогнозують не зовсім райдужні перспективи – від активізацій вулканів і землетрусів, війни планетарного масштабу або появі смертельного вірусу. Тому астрологи не радять 4 липня 2020 року укладати договори, угоди або реєструвати шлюб. Невдалою може стати покупка гаджетів, також краще відкласти будь-які бізнес-об’єднання та політичні чвари. В цей період потрібно пригальмувати з питаннями благодійності, додаткової освіти. Будь-яка активність в зазначених вище напрямках може обернутися економічною кризою, державним переворотом або банкрутством.

Сприятливими будуть медитації та духовні практики, зустрічі з друзями, закінчення навчання, реалізація найсміливіших мрій і фінансові інвестиції.