Категорії
Міста і країни

Піраміди Бермуд

Бермудський трикутник охоплює морський простір між Бермудськими островами, Майямі і Пуерто-Ріко. Це біля мільйона квадратних кілометрів підступних вод. За останні 100 років тисячі кораблів і незліченна кількість людей пропали в Бермудському трикутнику. Тепер можна досліджувати ці могутні сили в дії за допомогою сучасних технологій.

З тих пір як Колумб вперше приплив в ці місця і побачив в небесах дивні вогні, виріс величезний список непояснених зникнень в районі Бермудського трикутника. Тисячі кораблів і літаків просто зникали без сліду. Ні попереджень, ні сигналів лиха, ні уламків, нічого…

Advertisements
Піраміди Бермуд
Криштальна піраміда Бермуд

Урагани, сильні шторми та бурі – основні вбивці в цих місцях. Погода може змінитися тут за лічені хвилини. Американська берегова охорона повідомляє, що щорічно в цьому районі пропадає близько 120 судів. Саме ці незрозумілі зникнення підживлюють таємницю.

Піраміди Бермуд
Бермудський трикутник

Там під водою, на дні океану, куди не проникають сонячні промені, відбувається щось не з’ясовне. Роками таємниці, заховані на дні океану, залишалися невідомими.Піраміди Бермуд

У 90-х роках минулого століття за допомогою гідролокаторів американці неодноразово досліджували дно загадкового трикутника і в самому його центрі глибоко під водою виявили піраміди.

Піраміди Бермуд
Підводне місто Бермудського трикутника

Схоже, що ці піраміди створені з невідомого відшліфованого скла або з гладкої кераміки. За розмірами Бермудські піраміди в 2,5-3 рази більші за знамениту піраміду Хеопса.

Піраміди Бермуд
Місто під водою

Деякі вчені стверджували, що ці піраміди є залишками комплексу, що належав стародавній цивілізації атлантів. Вважають, що давньогрецький філософ Платон, учень Сократа, в своїх діалогах «Тімей» і «Критий» згадував ці острови. Легенда свідчить, що через масштабну катастрофу, яка сталася 9 000 років тому, Атлантида пішла на океанське дно за один день. На сьогоднішній день цю легенду вчені вважають міфом.

Піраміди Бермуд
Підводні руїни Бермудського трикутника

Через кілька років як Google Earth запустив сервіс Ocean, призначений для перегляду рельєфу морського дна. Користувачами на дні Атлантичного океану в районі між Азорськими островами і Гібралтарською протокою була знайдена картинка, що нагадує вулиці міста. На цій підставі була опублікована одразу відповідна стаття в The Sun та інших таблоїдах, після чого Google відразу ж спростував здогади про Атлантиду, заявивши, що зображення є артефактом процесу збору даних, а прямі лінії – штатним курсом кораблів, які здійснюють батиметричну зйомку. Чи так це? Хто знає, поки залишається тільки чекати.

Advertisements

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *