Категорії
Різне

Про розгін Tesla Semi

Електричний тягач Tesla Semi був представлений в листопаді 2017 року. Від тоді він вже кілька разів був помічений на дорогах, але його масове виробництво досі не почалося. Судячи з усього, компанія до цих пір проводить випробування прототипів, причому не тримає це в особливому секреті. Так, автор YouTube-каналу «My Tesla Adventure» нещодавно зняв на відео тягач Tesla, який розігнався на трасі не гірше, ніж будь-яка інша вантажівка. Здається, його фінальна версія буде такою ж швидкою, як і легкового автомобіля Tesla Model S 75D.

В офіційній заяві Ілон Маск згадував, що електрична вантажівка буде оснащена чотирма незалежними двигунами, перейнятими у автомобіля Tesla Model 3. Передбачалося, що їх потужності вистачить для розгону до 100 км/год всього лише за 5 секунд, і прототип на відео повністю підтверджує цю заяву.

Вантажівка зупинилася на світлофорі, звернула праворуч і набрала настільки високу швидкість, що інші автомобілі практично не могли її обігнати.

Автор відео поділився, що зміг наздогнати тягач на своєму Tesla Model S 75D тільки тоді, коли повністю втиснув педаль газу в підлогу. На відео також помічений електромобіль Chevrolet Volt, але він залишився далеко позаду пари Tesla, можливо, зовсім не мав наміру їх обігнати.

Подивившись відео можна порахувати, що швидкий розгін до 100 км/год – це одна з найголовніших особливостей вантажівки Tesla. Як правило, звичайним вантажівкам для цього потрібно не менше 30 секунд, хоча швидкість розгону також залежить і від тяжкості причепа. Зрозуміло, електричний тягач також приваблює своєю економічністю, так як працює від електрики, а не дорого палива. Також при цьому варто згадати про відсутність брудних викидів в атмосферу.

Чи вразив вас відеоролик? Як вважаєте, стануть електричні вантажівки популярніші за звичайні? Свої відповіді сміливо пишіть в коментарях під новиною.

Залишити відповідь