Пироги зі свинячим жиром і овочами

Пироги зі свинячим жиром і овочами

Тісто розкачати в тонкий пласт, як описано в рецепті Пиріг з рибою і овочами і вирізати смужки довжиною 20-30 см, шириною 10-15 см, на які положити фарш.

Для приготування фаршу свіжий свинячий жир промивають і нарізують дрібними кубиками. Очищені моркву і буряк натирають на крупній терці, а очищену цибулину дрібно рубають. Капусту промивають і нарізують соломкою.

На смужки з тіста укладають шар капусти, на нього шматочки свинячого сала, зверху посипають подрібненою морквою, буряком, цибулею і солять.

Приготовлені таким чином смужки защипують. Пироги укладають на сухий лист швом вгору і випікають в духовці 20-25 хвилин при температурі 250-270 °C. Випечені пироги змащують вершковим маслом.

Примітка. Для приготування начинки можна використовувати свинячий солоний шпиг (в цьому випадку солі додається менше), а в якості овочевої начинки рекомендується використовувати різні сирі овочі: картоплю (очищену і нарізану тонкими кружальцями), кольорову капусту з листям, ріпу, редьку, кольрабі, турнепс, свіжі огірки та ін.).

У зимовий період можна використовувати квашені овочі, а також сухі пряні рослини: чабер, майоран, кінзу, ісоп, квіти календули та ін.

Інгредієнти для тіста:
– 1 склянка борошна,
– 1 склянка манної крупи,
– 1 склянка води,
– 3 шт. середньої величини моркви,
– 2 цибулини,
– ½ склянки борошна (для розкочування тіста),
– 3 ст. ложки вершкового масла;

для фаршу:
– 1 склянка нарізаного дрібними кубиками свіжого свинячого сала,
– 1 качан середньої величини білокачанної капусти,
– 3 шт. моркви,
– 3 шт. буряка,
– 2 цибулини,
– сіль за смаком.

Залишити відповідь