Робот-доглядальниця Стіві

Робот-доглядальниця Стіві
Зараз робот-компаньйон Стіві продається тільки на сайті розробника.

Прогрес не стоїть на місці, і кожна новинка покликана зробити наше життя легше і простіше. І хоча багато винахідників орієнтуються саме на молодь, яка охоче відгукуються на зміни, є і ті, хто піклується про більш старіше покоління.

Стіві – робот-доглядальниця, робот-компаньйон, робот-співрозмовник з розширеними комунікаційними функціями. Вид робота (усміхнене обличчя з молочним теплим світлом, білий корпус з округлими формами і згладженими кутами) розроблено ірландськими інженерами.

Стіві вміє розважати історіями, розповідати анекдоти, влаштовувати вікторини, пропонувати ігри, трішечки танцювати і навіть трішечки спілкуватися. Може відповісти майже на 100 питань – скажіть йому, що ви хворієте, і вираз обличчя у Стіві зміниться на сумний, і він поспівчуває: «Мені жаль чути це». А якщо сказати Стіві комплімент, і його обличчя-екран розпливеться в усмішці. До речі, екран Стіві може слугувати для відеочатів з родичами, друзями або лікарями.

Запускається робот-компаньйон голосовою командою «Хей, Стіві!». Розробники сподіваються, що такий робот трішечки розвантажить співробітників будинків престарілих – він не втомлюється ні морально, ні фізично, з ним можна спілкуватися цілодобово. Також закладені функції доставки, є кнопка виклику лікаря. Але, як показало тестування, люблять його все ж за здатність до комунікації.