Категорії
Різне

Рибний дощ в Ірані

Як повідомляють іранські засоби масової інформації, в минулий вівторок фантастична злива відбулася на території декількох міст провінції Ісфахан, що в Ірані. Разом з краплями дощу з неба почала падати риба приблизно однакового розміру, одного виду і в немаленькій кількості.

Подібні явища траплялися під час торнадо, але в той день не було навіть сильного вітру. Вчені до сих пір не можуть пояснити, що трапилося.

Журналісти припустили чотири версії події. За однією з них ніякого рибного дощу і не було, а вся риба випала з вантажівки після ДТП. Правда ніяких аварій вантажівок на дорозі в той день не виявили. Ще одна версія передбачала наявність невеликого озера, яке було затоплено після зливи і вода з рибою розлилася по окрузі, в тому числі і по дорозі. Але експерти поки не з’ясували, чи повідомлялося про затоплені після зливи території. Третя гіпотеза схожа на другу, тільки цього разу в розливі вод звинуватили річку Ghebla. Але ця версія найбільш неправдоподібна – річка знаходиться досить далеко від районів, де випала риба. Четверта версія про те саме торнадо, але повторимося, що торнадо в той день ніхто не бачив. Загалом феномен рибного дощу і в цей раз залишився нерозгаданим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *