Інфо

Ласкаво просимо 🙂

Політика конфідеційності Factosvit

Користуючись сервісами Factosvit, Ви довіряєте нам свою особисту інформацію. Ми робимо все для забезпечення її безпеки та в той же час надаємо можливість керувати Вам своїми даними.

Уважно вивчіть нашу Політику конфіденційності, щоб знати, які відомості ми збираємо і як Ви можете їх змінювати або видаляти.

Ми пропонуємо інформацію, яка допомагає щодня дізнаватися про щось нове, вирішувати різні завдання і просто спілкуватися.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо Політики конфіденційності Factosvit, зв’яжіться з нами за адресою:
faktosvittsikavifakty@gmail.com

Адреса сайту: http://factosvit.com.ua

Інформація, яку ми збираємо при використанні Вами наших сервісів: IP-адреса, відомості про дії на сайті, дата і час, коли Ви відвідали наш ресурс. Ці дані ми отримуємо, наприклад, при написанні Вами коментарів. Коментарі відвідувачів перевіряються на виявлення спаму. Після схвалення коментар буде оприлюднено.

Якщо ви завантажуєте зображення на сайт, вам слід уникати зображень із вбудованими даними про місцезнаходження (EXIF GPS).

Всі користувачі можуть переглядати, редагувати або видаляти свої особисті дані (за винятком того, що вони не можуть змінити своє ім’я користувача). Адміністратори сайту також можуть переглядати та редагувати цю інформацію.

Які права ви маєте відносно своїх даних: Ви можете вимагати, щоб ми стерли будь-які особисті дані, які ми маємо щодо вас. Це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних, правових та цілях безпеки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*