Що в консервах замість печінки тріски?

Що в консервах замість печінки тріски?
Печінка тріски благотворно впливає на різні системи організму. Завдяки вітамінізованому складу продукту нормалізується кальцієвий баланс організму, покращується еластичність шкіри, структура волосся і загальний імунітет. При регулярному вживанні поліпшиться гострота зору і адаптація в темноті, слухові якості, увага, мислення. 30-40 г печінки тріски в день здатні замінити весь комплекс вітамінів, необхідних для здорового функціонування організму.

Ходять чутки, що в деяких видах консервів з печінки тріски ніякої тріски немає. А що там є і як сьогодні вибрати якісні рибні консерви?

Сучасні виробники рибних консервів все частіше займаються шахрайством, використовуючи печінку макруруса, минтая, а також молочко лососевих (наприклад, горбуші) з додаванням печінки тріски. Причиною є гонитва за наживою – вартість справжньої печінки тріски в останні часи зросла, а ціна на минтай між тим не дуже змінилася. Звідси і стільки фальсифікату. Виявити підміну сьогодні не так вже й складно, а електронні системи контролю та ревізія дозволить довести фальсифікацію і покарати злочинців штрафами, суми яких цілком пристойні.

Що порадили фахівці? Найпростіший спосіб не помилитися з вибором рибної консерви – купувати продукцію відомих перевірених марок, давно існуючих на ринку.