Категорії
Психологія

Слова здатні оживляти

Вченим вдалося довести, що слова здатні оживляти мертві клітини! В ході досліджень вчені були вражені, якою величезною силою володіє слово, а також про науковий експеримент щодо впливу людської думки на оточення.

В далекому 1949 році дослідники Енріко Фермі (фізик), Станіслав Улам (математик) і Паста вивчали властивості і процеси нелінійної коливальної системи, від яких залежать ця система.
Коливальна система при певному стані поводилася досить незвично. Дослідження показали, що коливальна система запам’ятовувала умови впливу на неї, і ця інформація досить довгий час зберігалася в ній.

Прикладом може слугувати молекула ДНК, яка зберігає інформаційну пам’ять. Напевно в ті часи вчені задавали собі питання, як нерозумна молекула, яка не має ні мозкової структури, ні нервової системи, може володіти пам’яттю, що за точністю перевершує будь-який сучасний комп’ютер. Пізніше вчені відкрили загадкові солітони.

Солітон – структурно-стійка відокремлена хвиля, яка розповсюджується в нелінійному середовищі. Поведінка солітона нагадує поведінку частинки, тому його можна назвати частинко-подібною хвилею. При взаємодії один з одним або з деякими іншими збуреннями солітон не руйнується, а продовжує рух, зберігаючи свою структуру незмінною. Цю властивість можна використовувати для передачі даних на великі відстані без перешкод.

Подиву учених не було меж. Адже ці хвилі поводяться як розумні істоти.
І тільки через 40 років дослідів вченим вдалося просунутися в цих дослідженнях. Суть досвіду полягала в наступному – за допомогою специфічних приладів вченим вдалося простежити шлях прямування цих хвиль в ланцюжку ДНК.

Проходячи ланцюжок, хвиля повністю зчитувала інформацію. Це можна порівняти з людиною, читаючою відкриту книгу, тільки в сотні разів точніше.

У всіх експериментаторів під час дослідження виникали одні й ті ж питання – чому солітони так поводяться, і хто надає їм таку команду? Вчені продовжували свої дослідження в математичному інституті РАН. Вони спробували впливати на солітони людською мовою, записаною на інформаційному носії.

Те, що побачили вчені перевершило всі очікування – під впливом слів солітони оживали.

Дослідники пішли далі – направляли ці хвилі на зерна пшениці, які до цього були опромінені такою дозою радіоактивного випромінювання, при якій рвуться ланцюжки ДНК, і вони стають нежиттєздатними. Після впливу насіння пшениці проросли. Під мікроскопом спостерігалося відновлення ДНК, зруйнованих радіацією.

Отже людські слова змогли оживити мертву клітину. Тобто під впливом слів солітони набували життєдайної сили. Ці результати неодноразово були підтверджені дослідниками з інших країн – Великобританії, Франції, Америки.

Вченими була розроблена спеціальна програма, при якій людська мова трансформувалася в коливання і накладалася на хвилі-солітони, а потім впливали на ДНК рослин. Внаслідок цього значно прискорюється зростання і якість рослин.

Досліди проводилися і з тваринами, після впливу на них спостерігалося поліпшення артеріального тиску, вирівнювався пульс, поліпшувалися соматичні показники.

На цих дослідженнях вчені не зупинилися. Спільно з колегами з наукових інститутів США та Індії були проведені експерименти по впливу людської думки на стан планети.

Експерименти проводилися неодноразово. В експериментах брало участь від 60 до 100 тисяч людей. Головним і необхідним правилом виконання експерименту була здатність присутніх творити думки. Для цього люди по своїй волі збиралися групами і направляли свої позитивні думки в певну точку на нашій планеті.

Процес впливу творчої думки фіксувався науковими приладами, які реєстрували потужний потік позитивної енергії.

Вчені впевнені, що ці експерименти довели матеріальність людської думки і почуттів, і їх неймовірну здатність протистояти злу, смерті і насильству.

Вибір залишається за людиною, адже саме від людини залежить, чи буде вона творити або негативно впливати на себе і оточуючих.

Людське життя – це постійний вибір і треба навчитися робити його правильно і усвідомлено.

Залишити відповідь