Спосіб переміщення Лопіфіт

Спосіб переміщення Лопіфіт

Лопіфіт (Lopifit) – веселий і екологічно чистий вид транспорту, бігова доріжка-велосипед з електроприводом. За допомогою електропередач в поєднанні з рухом пішохода можна рухатися зі швидкістю звичайного велосипеда. Засновник Лопіфіт Бруін Бергместер (Bergmeester).

Коли ви йдете по Lopifit, бігова доріжка рухається в зворотному напрямку. Щоб збільшити рух, датчик реєструє рух бігової доріжки і дає сигнал для електронного пристрою, який і активує двигун. Тепер двигун підтримує ваш рух. Якщо ви збираєтеся вгору, то можна активувати функцію вибігу.

Спосіб переміщення Лопіфіт

Лопіфіт – це абсолютно новий спосіб переміщення, за допомогою якого ви навіть зможете прогулятися парком. Задіявши гальмо, ви можете двигун зупинити негайно.

Історія Lopifit. Де все це почалося…

Lopifit як невелика ідея зародилася в думках Бергместера, коли він займався на своєму еліптичному тренажері в своєму гаражі. У нього виникла думка: «…цікаво, як я можу використовувати бігову доріжку на відкритому повітрі? Це приносило б набагато більше задоволення, включаючи і той факт, що я зможу насолоджуватися природою. Як щодо бігової доріжки на колесах?»

Спосіб переміщення Лопіфіт
Електропривід Quantum Motor

Щоб отримати це право, Бруін (Bruin) працював протягом багатьох років. Те, що зараз називається Lopifit, є унікальним продуктом, що отримав світову увагу одразу як Бруін використав свій електровелосипед при ходьбі на відкритому повітрі.

Особливості та характеристики. Lopifit – це абсолютно новий спосіб переміщення в поєднанні з електроприводом й електропередачами, що підвищує швидкість пішохода до швидкості звичайного велосипеда.

Спосіб переміщення Лопіфіт
Світлодіодне освітлення Lopifit

Це добре не тільки для навколишнього середовища, але й для фізичного стану людини, її настрою. Для забезпечення надійної експлуатації лопіфіт збудовано з високоякісних компонентів.

Спосіб переміщення Лопіфіт
Багажник лопіфіт

Для технічного обслуговування Lopifit команда кваліфікованих фахівців пропонує найкращий сервіс. Щоб забезпечити вашу безпеку протягом усього часу використання, лопіфіт спереду і ззаду обладнано світлодіодним підсвічуванням. Загальна довжина Lopifit становить 2,3 м.

Спосіб переміщення Лопіфіт
Спосіб переміщення Лопіфіт

Потужний електричний привід Quantum Motor загорнуто в міцний каркас зі сталі. А ще, веселий і екологічно чистий тренажер – електровелосипед Lopifit має ультрамодний багажник.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*