Така різна вода

Така різна вода

Вода або оксид водню – бінарне неорганічне з’єднання, молекула якого складається з двох атомів водню і одного – кисню. За нормальних умов це прозора рідина без кольору (при малій товщині шару), запаху і смаку. У твердому стані воду називають льодом (кристали льоду можуть утворювати сніг або іній), а в газоподібному – водяною парою.

На гідрофільних поверхнях вода може існувати у вигляді рідких кристалів. Хоча океани покривають 71% всієї земної поверхні, вони складають всього 0,02% від загальної маси Землі (за іншими розрахунками близько 0,05%). Вода зустрічається в природі як у вільному вигляді, так і в складі живих організмів.

Кластерна вода. В замороженому вигляді під мікроскопом ця вода схожа на крихітні сніжинки. Кластерну воду знайдено у всіх новонароджених живих істотах, у фруктах і овочах, вирощених без хімічних добавок. У міру дорослішання людини кластерна вода вступає в з’єднання з протеїнами і втрачає властивість утворювати сніжинки при замерзанні. Тому таку воду, щоб забезпечити нормальний водообмін і функціонування клітин, слід пити щодня.

Структурована і неструктурована вода. У молекулі неструктурованої води на зовнішній орбіті відсутній один електрон, а в структурованої всі електрони на місці.

Причин, через яку вода втрачає електрон, може бути кілька. Існує теорія, сформульована В. Шаубергом (1885-1958), згідно якої на структуру води впливає природність або неприродність її перебігу. Шауберг, який народився в родині лісника і сам за традицією став також лісником, провів більшу частину свого життя на природі, зокрема спостерігаючи за природним рухом води. Він вивчав вири, з’ясовував, яка воду найкраще використовувати в землеробстві, якого роду рослинність вона живить по берегах річок. І зробив висновок, що вода – це щось на зразок крові Землі і закони її руху – це ключ до розуміння її властивостей. Завдяки вільному перебігу вода вбирає і розповсюджує всю повноту життєвої енергії. Шауберг був переконаний, що природа має розум і вода підкорюється цьому розуму, щоб визначити напрямок і швидкість свого руху. Чисту воду з гірських струмків вчений називав живою водою і вважав, що вона здатна вселяти життя в будь-яку живу істоту і надає можливість підтримувати здоров’я на найвищому рівні.

Вода, яка відчуває нестачу життєвої енергії, змінює свій рух, щоб відновити її. Це можна спостерігати, виливаючи воду з відра в раковину. Проходячи через отвір раковини, вода починає кружляти. Рух вказує на те, що вода намагається повернути втрачену життєву енергію.

Для того щоб вода зберігала природну енергію, людина не повинна змінювати її течію.

Але розвиток міст вимагає поставок води з резервуарів і озер, розташованих за сотні кілометрів від населених пунктів. Щоб зробити воду доступною, застосовуються турбінні насоси високого тиску і прямі труби з прямокутними згинами. Такий неприродний рух нейтралізує життєву силу, і на той час, коли вода потрапляє в наш кран, вона енергетично мертва. Така вода неструктурована.

Зазвичай хворі клітини людини оточені неструктурованою водою, а здорові – структурованою, тобто чим більше в організмі структурованої води, тим він здоровіше.

Щоб структурувати неструктуровану воду, застосовують магніти, скляні посудини різної форми, металеві насадки на водопровідні крани та інші подібні пристосування.

Ультрапрісна, питна (мінеральна) і гіперосмолярна вода:
– Ультрапрісна або занадто дистильована вода – гіпотонічний розчин зі зниженим вмістом солей, осмотичний тиск (викликає рух розчинника через напівпроникну мембрану, якою оточені клітини тканин і клітини крові, з менш концентрованого розчину в більш концентрований) якого нижче осмотичного тиску в клітинах організму.
– Звичайна питна та мінеральна вода є подобою ізотонічних розчинів, які наближаються за складом, величиною водневого показника та іншим властивостям до сироватки крові. Яскравим прикладом є фізіологічний розчин (0,9% розчин хлориду натрію).
– Гіперосмолярна вода має підвищений вміст солей; вона проявляє властивості гіпертонічних розчинів, осмотичний тиск яких вище осмотичного тиску в клітинах організму.

Користь ультрапрісної води полягає в тому, що вона містить в 100 разів менше солей, ніж звичайна, має особливо високий окислювально-відновний потенціал. Володіючи зниженим осмотичним тиском, така вода буде активно проникати в клітини, переважно в хворі, де концентрація солей і шлаків найбільша, і виводити токсини. В результаті створюється осмотична хвиля – перепад осмотичного тиску в клітинах. Завдяки такому перепаду відбувається своєрідний «струс», в результаті якого організм очищається від шлаків, токсинів, вірусів і бактерій. Також поліпшується водно-сольовий обмін навколишнього середовища клітини і посилюється надходження кисню в хворі клітини, завдяки чому відновлюється їхній метаболізм.

Мінеральною називають воду, яку отримують з гірських струмків або артезіанських свердловин. Згідно з доповідями, опублікованими університетом Мічигану управлінням корисних копалин, за змістом різних речовин мінеральна вода повинна відповідати наступним вимогам:
– кальцій – 193 мг / л;
– магній – 58 мг / л;
– фосфор – 4 мг / л;
– цинк – 5 мг / л;
– калій – 5 мг / л;
– pH – 7,4 або вище.

Необхідно, щоб вода мала жорсткість 260 мг / л, а розчинені в ній солі становили 362 мг / л.

Мінеральна вода буває столова, лікувально-столова та лікувальна. Останні два різновиди бажано пити тільки за рекомендацією лікаря і в невеликих кількостях. Ці три типи води розрізняються ступенем мінералізації. І тільки столова вода з найменшою концентрацією мінеральних солей (до 0,5 г / л) гарантовано не принесе шкоди здоров’ю при постійному вживанні.

Оскільки артезіанські джерела є не під кожним будинком, купити таку воду можна в магазині – в пляшці. Але є певні складності: виробники бутильованої води часто не вказують на етикетках точні характеристики. І тим не менше називають її «мінеральною водою». Найчастіше це просто фільтрована вода зі свердловини. Деякі виробники заявляють, що вода, яку вони продають, озонована, – а це не є гарною рекомендацією. Хімікати, свинець, азбест і партикулярні речовини при озонуванні з води не видаляються. Озонування води може призвести до появи великої кількості токсичних побічних продуктів, таких як формальдегіди і кетони.

До етикеток на пляшках потрібно ставитися дуже уважно, оскільки підробка мінеральної води на сьогоднішній день – один з найбільш вигідних видів підпільного бізнесу. За статистикою, як мінімум 25% продаваної бутильованої води – це вода з-під крана. Якщо на етикетці ви зустрічаєте такі терміни, як артезіанська, підземна, природна, джерельна вода, обов’язково зверніть увагу, чи зазначено джерело. Якщо не вказано – від покупки краще відмовитися.

Недавні дослідження показали, що частинки пластмаси, з якої зроблені пляшки, можуть потрапляти у воду, а звідти – в організм людини. Деякі фахівці вважають, що ці частинки можуть викликати погіршення здоров’я. Точних відомостей про це поки що немає, але я рекомендую вам пити воду зі скляних пляшок – принаймні, в нешкідливості скла можна бути впевненим.

Тала вода. Водопровідна вода складається з різнорідних молекул, значна частина яких взагалі не бере участі в обміні речовин. В ідеалі потрібно, щоб молекули води були менше клітинної мембрани і вільно проходили через неї для прискорення обміну речовин. Така «жива» вода є в природі. Це тала вода, яка виходить зі снігу та льоду.

Тала вода сприяє омолодженню. До того ж при активному обміні речовин з організму виводяться старі, зруйновані клітини, які заважають утворенню нових, молодих. В результаті процес старіння сповільнюється.

Відомо, що головною загальною ознакою для всіх груп довгожителів нашої планети є те, що вони п’ють маломінералізовану талу воду з льодовикових річок, наприклад, хунзакути (жителі пакистанського містечка, які живуть по 100-120 років) – зареєстровані випадки, коли чоловіки у віці старше 100 років ставали батьками. Відомі довгожителі і в горах Кавказу, і в Якутії.

Тала вода необхідна птахам. Вони повертаються навесні в наші краї з благодатних південних широт під час танення снігів і льоду і п’ють талу воду. Без неї неможливе розмноження пернатих.

Користь талої води полягає також в тому, що в ній, на відміну від водопровідної, немає дейтерію – важкого елементу, який пригнічує все живе і завдає серйозної шкоди організму, що вимагає додаткової витрати енергії. Дейтерій у великих концентраціях рівнозначний найсильнішій отруті. Тала ж вода сама по собі має велику внутрішню енергію і забезпечує людині гарне енергетичне підживлення.

Якщо щодня випивати хоча б 1-2 склянки такої води, то значно поліпшиться самопочуття, нормалізується діяльність серця, судин головного і спинного мозку, зміниться склад крові і робота м’язів. Тала вода також сприяє швидкому виведенню токсинів.

Приготувати таку «живу» воду можна в домашніх умовах. Для цього є кілька способів:

– простий спосіб – сиру воду заморозьте в звичайному холодильнику (наповніть каструлю водою і поставте її в морозилку), після повного замерзання води дайте їй розтанути при кімнатній температурі;

– спосіб проти дейтерію – коли вода починає замерзати, видаліть з неї тільки що утворену корочку льоду – це дейтерій, він замерзає першим. Після того як основна маса води перетвориться в кригу, промийте застиглий шматок під краном струменем холодної води (він повинен стати прозорим – вода видаляє з льоду шкідливі домішки), потім розтопіть лід і пийте отриману талу воду;

– комплексний спосіб – нагрійте невелику кількість рідини до температури 94 – 96 °C (стан, коли вода ще не кипить, але бульбашки вже струмками піднімаються вгору). У цей момент зніміть каструлю і різко охолодіть воду, потім заморозьте і дайте їй відтанути. Приготована таким способом тала вода проходить всі фази свого кругообігу в природі: випаровується, охолоджується, замерзає і тане. Ця вода особливо корисна – вона володіє величезною внутрішньою енергією.

Залишити коментар