Категорії
Різне

Tesla Motors, Inc

Американська Tesla Motors, Inc – компанія з розробки і виробництва електромобілів і компонентів трансмісії, пакетів літій-іонних батарей, в тому числі для Dasmler і Toyota. Tesla Motors на фондовій біржі NASDAQ представлена під символом TESLA. Tesla Motors названа на честь сербського фізика і винахідника Ніколи Тесли.

Tesla Motors, Inc
Tesla Roadster

Широку увагу Tesla Motors отримала після виробництва першого спортивного електромобіля Tesla Roadster. Другий автомобіль компанії – розкішний електричний седан Model S.

У І-му кварталі 2013 року Tesla вперше за своє десятирічне існування отримала прибуток. Ілон Маск (гендиректор Tesla Motors) сказав, що компанія передбачає пропонувати електромобілі за ціною доступною для середнього споживача.

В Tesla Roadster використано електродвигун змінного струму, безпосередньо зроблений з оригінального дизайну Тесли 1882 року.

Tesla Motors, Inc
Седан Model S

Tesla Roadster – перший автомобіль, в якому встановлено перший літій-іонний акумулятор EV з дальністю понад 320 км (200 миль).

В період з 2008-2012 Tesla Motors продає понад 2250 родстерів в 31 країну світу.

26 березня 2009 року Tesla Motors представляє повністю електричний седан Tesla Model S.

В грудні 2012 року на компанію працює 3000 робітників, а у січні 2014 у Tesla Motors вже понад 6000 співробітників.

Початкова корпоративна стратегія Tesla Motors – вивести на автомобільний ринок дорогий кінцевий продукт високої якості, орієнтований на заможних покупців. Але через активний розвиток технологій і збільшення обсягів виробництва продукція на конкурентних ринках йде за нижчими цінами.

У той час як базова ціна родстера була US $ 109 000, базова ціна Моделі S – US $ 57 400, компанія планує запустити автомобіль під кодовою назвою BlueStar за US $ 30 000.

Одна із заявлених цілей Tesla Motors – збільшення кількості і різноманітності електричних транспортних засобів (EV), доступних масовому споживачеві.

Tesla Motors здійснює: продаж власних транспортних засобів у салонах компанії та в інтернеті, продаж компонентів трансмісії для інших автовиробників, виступає в якості каталізатора і позитивного прикладу для інших виробників автомобілів. Тесла фокусується на технологіях електричної сили навіть для великих транспортних засобів і в діапазонах за межами 200 миль.

Залишити відповідь