Tesla збільшила запас ходу

Tesla збільшила запас ходу
Tesla збільшила запас ходу, не змінюючи обсяг акумуляторів

Останнім часом автомобілі Tesla почали гірше продаватися, але компанія швидко знайшла спосіб привернути до себе увагу покупців. Як і передбачалося, вона оновила автомобілі Tesla Model S і Model X, оснастивши їх синхронними двигунами з постійними магнітами, новою трансмісією і системами охолодження і мастила. Оновлення дійсно пішло на користь – у електрокарів помітно збільшився запас ходу на одному заряді, і це при тому, що обсяг акумуляторів залишився на тому ж рівні.

Оновлені автомобілі здатні проїхати на одному заряді на 10% більше шляху, ніж раніше: максимальний запас ходу Tesla Model S відтепер становить 595 кілометрів, а Tesla Model X – 523 кілометри. Ці показники є актуальними для «середньої» модифікації Long Range, але крім неї є покращений варіант Performance і «стандартна» версія автомобілів, продаж якої була зупинена в 2018, але відновлені в 2019 році.

Ціни оновлених Tesla Model S:
Standart – від 68 750 доларів;
Long Range – від 78 750 доларів;
Performance – від 89 750 доларів.

Ціни оновлених Tesla Model X:
Standart – від 73 950 доларів;
Long Range – від 83 950 доларів;
Perfomance – від 94 950 доларів.

При збільшеному запасі ходу, обсяг акумуляторів не змінився, і становить 100 кіловат-годину. Зате, за словами виробника, вони заряджаються на цілих 50% швидше – головне, скористатися зарядною станцією Supercharger v3.

Також нова трансмісія впливає на прискорення автомобілів: стандартний Tesla Model S розганяється до 100 км за годину за 4 секунди, а модифікація Long Range – за 3,7 секунди. Для тих же самих модифікацій Tesla Model X ці показники становлять 4,6 і 4,4 секунди відповідно.

Також слід зазначити нове програмне забезпечення, яке адаптує пневматичну підвіску під умови водіння. Наприклад, для зменшення опору повітря і зменшення швидкості, система може знизити підвіску, а при агресивній їзді підвищити для більшої чуйності.

Власників оновлених автомобілів чекає ще один сюрприз – режим Ludicrous Mode, що збільшує потужність електромоторів. Для всіх інших він коштує додаткових 20 000 доларів, але покупцям нових Tesla Model S і Model X дістанеться безкоштовно.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*