Категорії
Різне

Триколісний електрокар з Канади шокує своїх перших власників

Канадська компанія Electra Meccanica розпочала свою діяльність у 2015 році, і нещодавно вона почала продаж свого автомобіля Solo вартістю 15 тисяч доларів.

Чому триколісний автомобіль називається Solo? У нього три колеса, але тільки одне посадочне місце – місце для водія. Це робить автомобіль дуже компактним. Електрокар Solo навіть менше ніж Smart, при цьому виглядає він як звичайнісінький автомобіль, у якого відпиляли задню половину. До того ж він дуже низький. Його довжина – 3 метри, а висота – всього 1,2 м.

Electra Meccanica Solo оснащений електричним мотором потужністю 82 кінських сили. Живиться він від акумулятора 17 кіловат-годин. Автомобіль можна зарядити за три години. Від звичайної розетки він буде заряджатися шість годин. На одному заряді можна проїхати 160 кілометрів.

Машина чудово виглядає спереду і дуже незвична ззаду. Оснащений Electra Meccanica Solo дисковими гальмами і, незважаючи на те що сидіння тільки одне, двома дверима. На приладовій панелі показується швидкість і заряд батареї, а ще є магнітола Kenwood. В іншому вона виглядає зовсім просто, є двірники і грубка.

Автомобіль Electra Meccanica Solo за 8 секунд здатний розігнатися з нульової швидкості до 100 кілометрів за годину. Погодьтесь, для триколісного транспортного засобу це вражаючий результат.

Триколісний електрокар з Канади
Electra Meccanica Solo
Триколісний електрокар з Канади
Solo ззаду
Триколісний електрокар з Канади
Electra Meccanica Solo, панель придадів

Залишити відповідь