Віртуальна клавіатура для смартфонів

Віртуальна клавіатура для смартфонів
В Samsung показали додаток з віртуальною клавіатурою для смартфонів.

Фахівці компанії Samsung розробили додаток для смартфонів і планшетів, який дозволяє використовувати будь-яку поверхню в якості віртуальної клавіатури, про що йдеться в прес-релізі Samsung.

Користувач може набирати текст звичним чином, натискаючи пальцями на відповідні клавішам області, а камера пристрою зчитує ці рухи і перетворює їх на символи.

При наборі тексту кисті рук користувача повинні розташовуватися на плоскій поверхні, наприклад, на столі, а смартфон або планшет повинні бути розташовані так, щоб руки потрапляли в поле зору фронтальної камери.

В даний момент програма є прототипом, але, за словами розробників, проект буде розвиватися. Наприклад, науковці планують додати нові мови окрім англійської, а також адаптацію до конкретного користувача.

Дослідники з Fujitsu ще раніше вже створили подібну віртуальну клавіатуру, що зчитує «натискання» за допомогою камери і алгоритмів комп’ютерного зору, однак для цього доводилося використовувати окрему камеру і комп’ютер. Але сьогодні розробники компанії Samsung змогли реалізувати віртуальну клавіатуру, використовуючи тільки смартфон або планшет з вбудованою камерою.