Вознесіння Господнє!

Вознесіння Господнє!
Ісус пройшов через всі стадії людського досвіду - народження, зростання, спокуси, страждання і смерть, - тому Він є ефективним посередником між людьми і Богом на небесах (Євр. 2:17; 5: 7-10).

У це християнське свято бажаємо Божого благословення! Нехай життєві дороги приведуть Вас до справжнього щастя, і свято Вознесіння Господнього подарує Віру, Надію і Любов!

Вознесіння – подія новозавітної історії – сходження Ісуса Христа у плоті на небо. На честь Вознесіння Господа Бога і обіцянки Спаса нашого Ісуса Христа про друге пришестя встановлено християнське свято, яке відзначають в 40-й день після Пасхи і завжди припадає на четвер. Це останній день, коли вітаються «Христос воскрес!». Також у храмах ховають плащаницю.

За книгою Діянь святих апостолів (Діян. 1: 2-11), Ісус після Свого Воскресіння явив Себе апостолам і протягом сорока днів розказував про Боже Царство», а потім зібрав апостолів у Єрусалимі і звелів, щоб вони не розходилися, сказавши: «ви, через кілька днів після цього, будете хрещені Духом Святим».

Основний сенс цієї події пов’язаний з образом подолання кордонів: Ісус вознісся від землі до неба, тобто перейшов з однієї сфери реальності в верхню. Лука пише, що «хмара забрала Його» (Діян. 1: 9). Ця подія супроводжувалася надприродними явищами і появою двох ангелів, які дали вказівки приголомшеним учням.

Вознесіння Господнє!
У богослужінні свято на честь Вознесіння Господнього входить в число двунадесятих свят. Богослужіння відбувається по Кольоровій Тріоді. Напередодні четверга, в середу ввечері, служиться всеношна, на вечірній якої співаються стихири, присвячені цій події, тут же читаються три паремії.

Залишити коментар