Категорії
Різне

Виграв двічі за тиждень

40-річному жителю Сіднея Бонді (Австралія) на початку травня повезло двічі – австралієць двічі за тиждень виграв в лотерею.

Спочатку він виграв в лотерею близько 1,1 мільйонів доларів США, а потім вирішив витратити частину коштів, щоб ще раз випробувати удачу.

І фортуна посміхнулася йому вдруге – 7 травня він виграв більше 750 тисяч доларів США. Таким чином, протягом тижня він виграв в цілому майже 2 мільйони.

Щасливчик каже, що збирається бути розсудливим зі своїм виграшем. Перш за все він планує інвестувати в нерухомість. Крім того, він купив собі автомобіль і планує відпочити на Гаваях.

Виграв двічі за тиждень
Суботнє лотто – Saturday Lotto

Суботнє лотто – Saturday Lotto – на сьогодні найпопулярніша лотерея в Австралії. Розіграш проводиться, як видно з назви, щотижня по суботах. Мінімальний джекпот складає 4 мільйони австралійських доларів. Близько 7 разів на рік проводяться так звані супер розіграші з джекпотом по 20-30 мільйонів австралійських доларів.

Виграв двічі за тиждень
Лотто по понеділках та середах – Monday and Wednesday Lotto

Австралійська лотерея Monday and Wednesday Lotto Eta. Розіграш, як знову ж видно з назви, проводиться по понеділках та середах. Джекпот починається з одного мільйона австралійських доларів.

Виграв двічі за тиждень
Супер 7 Оз лотто – Super 7’s Oz Lotto

Супер 7 Оз лотто – Super 7’s Oz Lotto. Розіграш проводиться щовівторка. Мінімальний гарантований джекпот – 2 мільйони австралійських доларів.

Виграв двічі за тиждень
Австралійський Пауерболл – Powerball

Австралійський Пауерболл – Powerball. Розіграш цієї лотереї Австралії проходить по четвергах, і транслюється, як і у всіх попередніх випадках, на каналі TV Channel 9 Network. Мінімальний гарантований джекпот складає три мільйони.

Виграв двічі за тиждень
Супер 66 – Super 66

Лотерея Австралії Супер 66 – Super 66. Розіграш проводиться щотижня по суботах. Автоматично вибирається число від 000 000 до 999 999, яке повинно співпасти з тим, яке видасть лототрон.

SuperJackpot і MegaJackpot є лотереями – близнюками. Їх особливість – відсутність точної дати тиражу. Розіграш проводиться після продажу 200 000 і 270 000 квитків відповідно. Ймовірність виграшу джекпоту – 1: 15 746 501 і 1: 8 508 403 відповідно.

Лотерея Set for life проводиться за схемою 8 з 37. Її головна особливість це те, що головний приз – це 20 тисяч австралійських доларів, що виплачуються щомісяця протягом 20 років.

Виграв двічі за тиждень
Театр опери в Сіднеї

Варто відзначити, що знаменитий Театр опери в Сіднеї фінансувався в основному від доходів з національних лотерей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *