Категорії
Різне

За 2 місяці 800 000 смартвотчів

Південнокорейська Samsung Electronics повідомила, що всупереч деяким ринковим очікуванням Galaxy Gear стали найпопулярнішими смартвотчами у світі. Через два місяці після релізу компанія продала 800 000 штук «розумних» годинників, передає інформаційне агентство Reuters.

За словами компанії, продаж Gear перевищив її очікування. Після критики з боку оглядачів в спробі зайняти перші позиції на ринку переносної електроніки Samsung збільшила витрати на рекламу годинників. Компанія заявила, що і далі має намір збільшувати стимулювання продажів переносних пристроїв.

Познайомившись з Galaxy Gear ближче, відомий технічний оглядач Девід Пог, колишній співробітник газети The New York Times, рекомендував не купувати ці годинники через безглуздий дизайн і слабку функціональність – кількість додатків для Gear не досягає і сотні.

Galaxy Gear – це чергова спроба Samsung довести свою інноваційність (з чуток, Apple теж розробляє смартвотч).

Наручний годинник вартістю близько 300 доларів служить в якості аксесуару для смартфонів серії Galaxy. Гаджет має невеликий OLED-дисплей для відображення інформації зі смартфона, наприклад, дзвінків, повідомлень і фотографій.

«Це найвищий показник продажів «розумних» годинників, доступний сьогодні на ринку. Ми плануємо зробити Gear ще доступніше за рахунок розширення списку підтримуваних мобільних пристроїв», – йдеться в повідомленні Samsung.

Залишити відповідь