Categories
Психологія

Загадковий священик

Священик врятував жінку, що потрапила в ДТП, і загадковим чином зник.

Дуже дивний випадок стався в штаті Міссурі (США) в серпні 2013 року. «Мерседес» дев’ятнадцятирічної Кеті Лентц несподівано зіткнувся з автомобілем, який виїхав на зустрічну смугу.

Дівчина виявилася затиснутою в деформованій від удару машині, звідки її протягом 45 хвилин безрезультатно намагалися дістати рятувальники. У постраждалої були зламані ноги, і з кожною хвилиною їй ставало все гірше.

Рятувальники ніяк не могли впоратися з металом і нарешті викликали на допомогу нову групу пожежних зі спеціальним обладнанням для різання міцного металу, але тих ще потрібно було дочекатися.

Через годину, що минула після аварії, дівчина попросила людей помолитися разом з нею. Вона вже приготувалася вмирати, але раптово на дорозі з’явився загадковий чоловік в сутані священика. Він підійшов до машини і почав читати молитву. Кеті відразу заспокоїлася і перестала панікувати. Дивним чином у рятувальників відразу ж налагодилася робота. Практично відразу ж після цієї молитви до місця ДТП приїхала група пожежників з новим обладнанням і дівчину нарешті вдалося витягнути з розбитого автомобіля.

Загадковий священик
Деформований після ДТП автомобіль Кеті Лентц

Дівчину швидко перенесли на носилках в вертоліт і після цього рятувальники та інші люди (всього понад 70 осіб) повернулися до місця ДТП, щоб подякувати священикові за підтримку, але не знайшли його. Чоловік в сутані немов розчинився в повітрі. Ніхто не бачив, коли і куди він пішов.

За описами очевидців, це вже була немолода людина, одягнена у сутану католицького священика.

«Ми не знаємо звідки взявся цей хлопець», – розповідав знайомий Кеті Лентц, – «Ми шукали священика, щоб подякувати йому, але не бачили його. Ми не знаємо, хто це міг бути. Може то був священик, а можливо Ангел, але для Кеті він був справжнім спасителем».

Повідомляється, що в цьому місці на три містечка всього одна католицька церква. При цьому в ній не було жодного, хто би підходив під цей опис.

Кеті перенесла кілька операцій на ногах, ребрах, зап’ясті, але завдяки підтримці друзів швидко одужала. Ще вона просила, щоб люди молилися вголос якомога частіше.

За словами Карли Лентц (матері дівчини), вона вірить в те, що це був Ангел у вигляді священика, «тому що в Біблії говориться, що Ангели живуть серед нас».

Водієм, що врізався в Кеті, був 26-річний Аарон Сміт, йому було пред’явлено звинувачення у водінні в нетверезому стані і інших порушеннях при водінні.

Leave a Reply