Заварні сирні паски

Заварні сирні паски
Заварні сирні паски

Паска сирна добова,
Паска цукатна,
Паска ванільна,
Паска лимонна,
Паска горіхово-родзинкова.

Правила приготування заварної сирної паски. Для приготування заварної сирної паски всі компоненти слід змішувати за зазначеною схемою. У кожному конкретному рецепті вказано, які продукти підлягають змішуванню.

Іноді частину продуктів – цукор, масло вершкове, прянощі і навіть певну частину м’якого сиру вводять додатково в майже готову паску на пізній стадії.

Отриману суміш поставити в каструлі на слабкий вогонь і, безперервно помішуючи, варити протягом 1 години.

Потім до маси додати зазначені в рецепті продукти, знову розмішати, остудити (іноді паску сирну ставлять на лід). Загорнути в чисту полотняну серветку, найкраще менш щільну, і покласти під прес між двома дерев’яними дощечками або в спеціальну дерев’яну форму-ящик і витримати так від 12 годин до 2 діб.

Паска сирна добова

Складові:
– 1 кг м’якого сиру,
– 200 г масла вершкового,
– 300 г сметани,
– 2 яйця,
– 1 – 1,25 склянки цукру,
– 0,25 ч. ложки ваніліну.

Приготування паски добової. Сир, масло, сметану і яйця розтерти в зазначеній послідовності, не перестаючи помішувати, зварити. У підготовлену масу ввести інші компоненти, остудити і помістити під прес на 1 добу.

Паска цукатна

Складові:
– 800 г м’якого сиру,
– 125 г масла вершкового,
– 1 склянка сметани,
– 5 жовтків,
– 0,75 – 1 склянка цукру,
– 0,5 склянки цукатів,
– 0,25 ч. ложки ваніліну.

Приготування паски цукатної. Сир, масло, сметану, жовтки розтерти і підігріти, помішуючи. Зняти з вогню як тільки закипить, поставити на лід, продовжуючи розмішувати, поки не охолоне. Додати решту продуктів, помістити під прес на 2 доби.

Паска ванільна

Складові:
– 800 г м’якого сиру,
– 100 г сметани,
-100 г масла вершкового,
– 1 яйце,
– 200 г цукру,
– 0,25 г ванілі.

Приготування паски ванільної. Сир, сметану, масло, яйця, цукор з’єднати, підігріти, помішуючи до тих пір, поки не з’являться бульбашки. Додати ваніль, помістити під прес на 15 годин.

Паска лимонна

Складові:
– 1.4 кг м’якого сиру,
– 100 г масла вершкового,
– 3 яйця,
– 200 г цукру,
– 1,5 склянки вершків,
– цедра з 2-3 лимонів.

Приготування паски лимонної. Сир м’який домашній віджати протягом 6 годин під пресом, потім розтерти з іншими компонентами, поставити на 1 годину на дуже слабкий вогонь, не перестаючи помішувати і не даючи закипіти. Остудити на льоду, покласти під прес на 16-20 годин.

Паска горіхово-родзинкова

Складові:
– 600 г м’якого сиру,
– 200 г масла вершкового,
– 400 г сметани,
– 4 яйця,
– 2 склянки цукру,
– 0,5 склянки мигдалю,
– 1 склянка родзинок,
– 6 ч. ложок цедри,
– 0,25 ч. ложки ваніліну.

Приготування паски горіхово-родзинкової. Послідовно розтерти всі продукти від сиру до цукру, додати ошпарений окропом і очищений мигдаль та родзинки (те й інше подрібнити), поставити на дуже слабкий вогонь, прикритий розсікачем полум’я, на 1 годину. Не дати закипіти. Потім переставити на лід в холодильник, додавши перед цим прянощі, остудити і помістити під прес на 20 годин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*