10 найкорисніших продуктів

Науково доведено, що представлені нижче продукти можуть захистити людину від різних хвороб і збільшити кількість енергії в організмі. Якщо ви включите ці продукти в свій щоденний раціон, то вони приведуть вас до супер-здоров’я.

10 найкорисніших продуктів
Лимон

1. Лимон. Всього лише один лимон може дати людині понад 100% щоденної дози вітаміну С. Він знижує рівень холестерину в організмі, зміцнює кістки, може діяти, як протизапальний засіб, а також попереджає ріст ракових клітин. Але їсти лимон кожного дня просто так зможе не кожен. Тому рекомендовано додавати одну скибочку в зелений чай, цього цілком достатньо. Дослідження показало, що лимон на 80% збільшує здатність вашого організму засвоювати антиоксиданти, що містяться в чаї.

10 найкорисніших продуктів
Броколі

2. Броколі. Одне середнє за розміром стебло броколі містить понад 100% добової дози вітаміну K і майже 200% добової норми вітаміну С. У поєднанні ці два вітаміни є найважливішими поживними речовинами для забезпечення здорових кісток. Також корисні властивості броколі можуть запобігти деяким видам раку.
Запам’ятайте! Мікрохвилі здатні знищити 90% вітаміну С, що міститься в броколі. Приготування на пару або у воді залишає лише 66% поживних речовин. Висновок: щоб отримати максимальну кількість корисних речовин, необхідно їсти броколі в сирому вигляді.

10 найкорисніших продуктів
Чорний шоколад

3. Чорний шоколад. Всього 28 г чорного шоколаду в день здатні знизити кров’яний тиск. Люди, які вважають, що між молочним і чорним шоколадом немає ніякої різниці, глибоко помиляються.
Порошок какао, з якого робиться молочний шоколад, багатий на флавоноїди і антиоксиданти, які підвищують рівень холестерину в організмі.

Див. також: Найсмачніший і найдорожчий шоколад

10 найкорисніших продуктів
Батат

4. Картопля. Одна червона картопля містить 66 мкг клітинного потенціалу фолієвої кислоти – приблизно стільки ж міститься в одній чашці шпинату або броколі. Один батат (солодка картопля) містить у вісім разів більше необхідної добової норми вітаміну А, який є імуностимулятором і знищує ракові клітини.
Перед вживанням картоплі необхідно дати охолонути. Дослідження показують, що це допоможе організму спалювати більше жиру після прийому їжі, завдяки стійкості крохмалю до жиру.

Див. також: Балик з лосося

10 найкорисніших продуктів
Лосось

5. Лосось. Прекрасне джерело жирних кислот омега-3, які відповідають за зменшення ризиків депресій, серцевих захворювань і можливості утворення ракових клітин. Одна порція (85г) містить майже 50% щоденної дози нікотинової кислоти, яка може захистити від хвороби Альцгеймера і втрати пам’яті.

Див. також: Лососеві

10 найкорисніших продуктів
Волоські горіхи

6. Волоський горіх. З усіх видів горіхів волоський горіх містить максимальну кількість жирних кислот омега-3, які знижують рівень холестерину в організмі. Було доведено, що поживні речовини омега-3 можуть поліпшити настрій, боротися з раковими утвореннями і захистити шкіру від шкідливого впливу сонячних променів. Для отримання необхідної дози вітамінів достатньо з’їдати в день кілька горішків. Антиоксидант мелатонін, що міститься у волоських горіхах, допомагає регулювати сон.

Див. також: Горіх (лікувальні властивості)

10 найкорисніших продуктів
Авокадо

7. Авокадо. Доведено, що для максимального спалювання жирів необхідно вживати авокадо. Також він здатний на 22% знизити рівень холестерину. Один авокадо містить до 40% необхідної добової дози фолієвої кислоти, яка знижує ризики серцевих захворювань. Додаючи його в салат, можна збільшити кількість поживних речовин, наприклад, таких як бета-каротин. Свіжі салати без авокадо містять в 3-5 разів менше необхідних для людини вітамінів.

10 найкорисніших продуктів
Часник

8. Часник. Часник є відмінним способом позбутися від хвороби. Він здатний пригнічувати ріст шкідливих для людини бактерій, в тому числі і кишкової палички. Аліцин, що міститься в часнику, це потужний протизапальний засіб, він знижує рівень холестерину і кров’яний тиск. Через 10 хвилин теплової обробки часник втрачає майже всі свої корисні властивості.

Див. також: Тибетський рецепт очищення судин часником

10 найкорисніших продуктів
Шпинат

9. Шпинат. Шпинат містить лютеїн і зеаксантин, два імуностимулюючих антиоксиданти, які відповідають за здоров’я очей. Недавні дослідження виявили, що з усіх фруктів і овочів, які здатні знищувати ракові клітини, шпинат є найбільш ефективним. Для того щоб отримати максимальну кількість вітамінів, найкраще вживати шпинат у вигляді коктейлів. Коктейль зі шпинату можна змішати зі свіжовичавленим соком моркви або яблука.

10 найкорисніших продуктів
Квасоля

10. Квасоля. Якщо вживати бобові (квасолю, горох або сочевицю) чотири рази на тиждень, то можна знизити ризик серцевих захворювань на 22%.
Чим темніше бобові, тим більше поживних речовин в них міститься. Дослідження показали, що темна квасоля містить в 40 разів більше антиоксидантів, ніж біла.

Залишити відповідь