10 найкрасивіших пляжів

10 найкрасивіших пляжів
Hyams Beach (Австралія)

Якщо ви ще тільки обираєте, куди поїхати в наступну відпустку, ознайомтеся з кількома чудовими пляжами світу, що допоможе вам остаточно визначитися з подорожжю або хоча б в думках переміститися в теплі краї.

Ці ідеалістичні місця, які мають тенденцію до трансформації розуму, тіла і душі. Уявіть собі задушливий запах кокоса і солодких тропічних фруктів під блакитним небом. Розкішні пальми гойдаються і солоне океанське повітря обвиває ваше обличчя. З закритими очима ви думаєте про себе: «Це життя!»

Ви, можливо, мріяли кататися по незайманих хвилях Санта-Катаріни, Бразилія, або прогулюватися вздовж білих піщаних пляжів Kohala Coast, узбережжя на Гавайяхю Але мерехтіння тихих Золотих пісків з кристально чистою водою і теплим сонцем так п’янить. Це якщо ви зацікавлені в пошуку місця, щоб трохи потримати свою парасольку, відчути тепло піску між пальцями ніг або просто отримати тропічну пригоду, в якій можна вільно літати по самій гладі синьої води.

Таємниці популярних білих піщаних пляжів Австралії, приховані бухти на Сейшельських Островах, які вимагають трохи терпіння і зусиль, щоб поспостерігати за казковими хвилями, що обережно торкаються до лежачого теплого піску, спонукають до подорожі.

Calabria, Italy
Crane Beach, Barbados
Hanalei Bay Beach, Kauai, Hawaii
Hidden Beach, Marieta Islands, Mexico
Maldives
Menorca Beach, Spain
Navagio Beach, Zakynthos, Ionian Islands
Phi Phi Island, Thailand
Seychelles
Taino Beach, Bahamas

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version