15 характерних ознак котячої любові

15 характерних ознак котячої любові

Кішки – це дивовижні домашні вихованці, неймовірно милі і забавні. Але іноді, вимагаючи до себе уваги понад норму, вони можуть бути занадто надокучливими. Така поведінка тварини може дратувати, але ж насправді кішка так показує свою прихильність до людини.

Хочете знати, на що здатна кішка, щоб продемонструвати свою любов? Подивіться на ці фото з різними кішками, де через дратівливість і розлюченість проглядаються ознаки котячої любові. Ці вихованці навчать вас розуміти мову кішок без зайвих слів.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Жування ваших пальців

Отже, ви мило дивитеся телевізор, витягаєте руку, щоб погладити милого пухнастика, який влаштувався на подушці поруч, і раптом виявляється, що ваші пальці в зубах вашого Мурчика, який ще дві секунди тому, мирно дрімав поряд. Що ж пішло не так?

Жування або «любовне покусування» – це простий спосіб, яким кішка каже вам: «Гей, спасибі за це приємне чухання мого животика. Ти також мені подобаєшся».

15 характерних ознак котячої любові

 1. Вилизування господаря

Іноді кіт під час ритуалу вилизування ловить на собі погляд господаря. На його мордочці з’являється вираз, який нібито говорить: «Ой, ти теж хочеш?», і починає своїм шорстким язиком ретельно вилизувати руку або ногу улюбленого господаря.

Це не напад, а демонстрація прихильності. Догляд і вилизування людини, допомагає кішкам поширити свій запах і відзначити вас, як важливого члена сімейної групи.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Гучне нявкання

Рідкісне і тихе нявкання – це навіть симпатично, але коли вокалізи вашої кішки перетворюються в передсмертні крики змученої людини, стає реально страшно. У це важко повірити, але таким чином кіт не намагається звести вас з розуму.

На відміну від широко поширеної думки кішки між собою не спілкуються за допомогою нявкання. Ці вокальні партії вони використовують тільки для того, щоб спілкуватися з людиною.

Ви же не розмовляєте з тими, хто вам не подобається? Вони теж. Отже, коли наступного разу ви почуєте несамовиті крики вашого кота, відчуйте себе особливим і дайте йому поїсти смачненького.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Топтання на вашому обличчі, грудях і причинних місцях

Ви ніколи не жили по-справжньому, якщо не прокидалися вранці від відчуття того, що кішка буквально витоптує на вас стежку.

Насправді, таким чином кошенята, «видоюють» свою маму. Дорослі коти роблять це тільки, коли вони максимально розслаблені і відчувають себе в безпеці.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Пильний погляд

У вас бувало це моторошне відчуття, що за вами хтось стежить? Ви оглядає кімнату і натикаєтеся на пильний немиготливий погляд вашого кота, який, здається, хоче забрати вашу душу.

Тварини з сімейства котячих встановлюють зоровий контакт тільки з людьми, яким вони довіряють. Пильний погляд з рідкісним і повільним морганням, навіть називають «поцілунком кішки». Моргніть у відповідь, щоб поділитися своєю любов’ю.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Буцання

Часто, коли людина зайнята роботою або сидить за комп’ютером, кіт забирається на стіл і починає буцатися і тертися мордою об обличчя господаря.

Лоб, ніс, підборіддя – все одно. Мовою кішки таке бодання є величезним компліментом і вказує на те, що ваша киця вас любить.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Спроби проникнути в вашу кімнату

Якщо у вас з’явився кіт, забудьте про таке поняття як особистий простір і усамітнення. Засліплені любов’ю кішки не можуть уявити собі навіть на хвилину розлучитися з вами.

Пухнастики знайдуть спосіб проникнути в будь-яке приміщення, в якому ви намагаєтеся усамітнитися.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Пухнаста попа

Кішки і коти просто обожнюють наближати свою пухнасту попу максимально близько до вашої особи. Котячою мовою – це демонстрація довіри і прихильності.

Ми так не думаємо, і ви не стали показувати свою попу тому, кому не довіряєте.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Окупація вашого комп’ютера

Приблизно так: Ви отримуєте важливий e-mail і намагаєтеся на нього відповісти, як раптом містер кіт стрибає на стіл і лягає прямо на клавіатуру. Коти вважають ваш комп’ютер прекрасним і досить зручним місцем для сну.

Кішки обожнюють бути в центрі уваги, а в нашому сучасному світі комп’ютерам ми приділяємо набагато більше часу, ніж нашим вихованцям. Тому, встрибуючи на цю теплу штуку, кішка буквально говорить: «Дивись, я теж важливий!».

15 характерних ознак котячої любові

 1. Проникнення в ванну

Ванна – це саме те місце, де ви дійсно можете побути на самоті. Якщо тільки у вас немає кішки. Тоді вам гарантовані крики під дверима, лапи, які просовуються в усі щілини і ні хвилини спокою і тиші. Ця відчайдушна поведінка – абсолютно природна ознака любові.

А ще кішки просто ненавидять закриті двері.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Знищення ваших улюблених меблів

Як і все вище перелічене, така поведінка обумовлена божевільною любов’ю. Коли кішка точить кігті, вона залишає свій запах і позначає межі території.

Зверніть увагу, що зазвичай вони вибирають місця, пов’язані з господарем, наприклад ваш улюблений стілець або крісло.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Кайдани на ногах

І ось ви втомлений приходите додому, але ваша киця раптом починає тертися і крутитися навколо ваших ніг, не дозволяючи зробити і кроку.

Таким дивним способом кішка показує свою прихильність.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Мертві звірятка

Наступити на дохлу мишу, не найкращий спосіб почати вихідні. Ні, ваш котик не намагається вас налякати. Це такий подарунок!

Навіть одомашнені кішки – жорстокі хижаки по своїй природі. І якщо ця тварина поділилася з вами здобиччю, невже це не показник любові?

15 характерних ознак котячої любові

 1. Спроби перекрити вам дорогу

Якщо в будинку є вузький прохід, будьте впевнені, що кіт розвалиться саме в цьому місці. Причому не просто розвалиться, а саме виложиться в дивній гімнастично-скрученій позі.

Ви думаєте, що кіт хоче, щоб ви перечепилися і розбили собі носа? Але ні. Кішка цілком довіряє вам і тому демонструє саме вам свій живіт.

15 характерних ознак котячої любові

 1. Солодкий сон… на вас

Буває, що вкрай необхідно встати або змінити позу, але ви не можете й поворухнутися, тому що ваша кішечка солодко спить на ваших колінах. Під час сну, кішки відчувають себе вразливими, тому, якщо вони лягають поруч або до вас на руки, будьте впевнені, пухнастик вас дуже любить і відчуває себе поряд з вами в безпеці.

Leave a comment