18 істин, які потрібно почати собі говорити

18 істин, які потрібно почати говорити собі.jpg

Це ваша подорож, і тільки ваша. Інші можуть іти разом з вами, але вони не можуть йти замість вас.
Ось 18 істин, які будуть надихати і мотивувати вас, нагадувати вам, що ніякі зобов’язання не можуть зв’язати вас проти вашої волі. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви повністю відповідаєте за своє життя.

1. Я можу бути тільки собою.

Перестаньте намагатися відповідати чиїмось ідеалам досконалості. Будьте недосконалою досконалістю самого себе. Будьте СОБОЮ. Коли оточуючі почнуть підсміюватися над тим, як ви змінилися, посмійтесь і ви у відповідь над тим, що вони ніколи не змінюються. Одного разу Джуді Гарланд сказала: «Завжди будь оригінальною версією самого себе, а не копією когось іншого». Живіть, керуючись цією порадою. Неможливо жити, граючи чужу роль. Ви можете грати тільки свою власну роль. Якщо ви не є собою, то ви насправді не живете – ви існуєте.

2. Це моє життя і мої мрії, які вартують того, щоб здійснитися.

Життя – це або відважна подорож, або взагалі ніщо. Ми не можемо стати тим, чим ми хочемо стати, продовжуючи робити абсолютно те ж саме, що ми робили раніше. Якщо вам чогось дуже хочеться, робіть спроби це отримати, не звертаючи увагу на те, як до ваших бажань ставляться оточуючі. Так втілюються мрії. Не слухайте, коли люди кажуть, що це неможливо. Єдине місце, де ваші цілі і мрії можуть стати неможливими – це ваша голова. Якщо одного разу ви уявили свою мету, то ви вже стоїте на шляху до її досягнення. Тому рухайтеся вперед, долаючи всі перешкоди. Дозвольте вашим мріям бути сильніше ваших страхів, а вашим діям говорити самим за себе. Дійте в першу чергу так, як підказує вам ваше серце, а не оточуючі вас люди. Вам, а не їм, далі жити з тими рішеннями, які ви приймаєте.

3. Все, і хороше, і погане, – це життєвий урок.

Усі, з ким ви зустрічаєтеся, і все, з чим ви зустрічаєтеся, є частиною вашого уроку під назвою «життя». Ніколи не забувайте уроки, піднесені вам життям, особливо ті уроки, які йшли врозріз із вашими планами. Наприклад, якщо ви не отримали роботу, яку хотіли отримати, то це лише означає, що є якийсь кращий для вас шлях, в який не входить ця робота. Любіть себе, довіряйте своєму вибору, пам’ятайте, чого ви прагнете, і продовжуйте йти вперед.

4. Кілька СПРАВЖНІХ друзів – це все, що вам потрібно.

Коли мова йде про стосунки, віддавайте перевагу не кількості, а якості. Проводьте час із друзями, які люблять і цінують вас, які облагороджують вас і роблять вас кращими. Справжні друзі допоможуть вам відчути самого себе, і не тільки самого себе, яким ви є на даний момент, але і, звичайно, таким, яким ви хочете бути. Проводьте більше часу з тими, хто примушує вас посміхатися, і намагайтеся уникати тих, хто постійно чинить на вас тиск. Справжні друзі роблять ваш день трохи яскравішим уже тим, що просто присутні в ньому. Набагато краще, якщо у вас є один, але справжній, друг, ніж якщо ви просто знайомі з усіма людьми в цьому світі.

5. Мої дії і слова мають прямий і безпосередній вплив на моє життя.

Подавайте особистий приклад. Втілюйте в життя те, чому ви навчаєте інших, або не вчіть цього зовсім. Підтверджуйте свої слова справами! Люди швидше подивляться на ваші результати, ніж будуть слухати вашу порожню балаканину. Своїм особистим прикладом надихайте, підштовхуйте людей до того, щоб вони ставали кращими. А якщо хтось зробив щось дійсно добре, не забудьте помітити його результати. Підбадьорюйте людей. Давайте їм час для того, щоб усвідомити помилки. Якщо вони знають, що ви очікуєте від них великих справ, вони, швидше за все, будуть намагатися виправдати ваші очікування. Станьте найпозитивнішою та найоптимістичнішою людиною з усіх, кого ви знаєте. Оптимізм притягує щастя. Якщо ви завжди будете залишатися позитивним і відкритим, то до вас потягнуться хороші люди.

6. Недотримані обіцянки руйнують стосунки.

Ви весь час пов’язуєте себе якимись зобов’язаннями. Питання полягає в тому, а чи виконуєте ви їх? Якщо ви сказали, що зробите щось, то обов’язково це зробіть! Якщо у вас не виходить дотримати слова, то для оточуючих це означає, що ви не цінуєте їх час і ваші з ними стосунки. Не обіцяйте занадто багато. Краще пообіцяйте менше, а виконайте більше, ніж обіцяли. Ось величезна мудрість, виражена в одному реченні: ніколи не приймайте серйозних рішень, коли ви злі, і ніколи не обіцяйте занадто багато, коли ви радісні.

7. Дрібниці в основному є важливими речами.

Будьте простішими. У найпростіших моментах нашого життя полягає абсолютне щастя. Тому милуйтеся заходом, проводьте більше часу зі своєю сім’єю. Отримуйте задоволення від дрібниць, тому що одного разу ви можете озирнутися назад і усвідомити, що це було головним у вашому житті.

8. Люди зазвичай шкодують про те, чого вони НЕ зробили.

Ви на 100% не потрапите в ціль, якщо ви не вистрілите. Почніть самі створювати собі вибір, шанси і зміни у своєму житті. Ви повинні робити вибір і випробовувати щастя, інакше ваше життя ніколи не зміниться. У підсумку, ми більше шкодуємо не про помилки, які ми зробили, а про шанси, які ми не спробували використати, і про рішення, які ми відтягували на занадто довгий термін.

9. Маленькі люди можуть здійснювати великі вчинки.

Залишайтеся в хорошому настрої, навіть якщо оточуючі це не підтримують. Посміхайтеся, навіть коли навколо насуплені обличчя. Своїми невеликими і простими діями ви зможете серйозно вплинути на свою сім’ю, на оточуючих вас людей і весь світ. Ви можете підняти і викинути сміття, яке побачите на вулиці. Допомагайте своїм друзям, ставтеся до них з добротою. Відберіть вдома речі, які вам більше не потрібні і віддайте їх тим, хто їх потребує. Люди цінують, коли несподівано прийшла допомога, і тих, хто її надав. Нехай все після вас стає трохи кращим, ніж воно було до вас. Роблячи так, ви починаєте розуміти, для чого так чините.

10. Невдачі роблять нас сильнішими і мудрішими.

Біль робить вас витривалішими. Сльози роблять вас сміливішими. Розчарування робить вас мудрішими. Будьте вдячні своєму минулому, тому що воно допомогло вам стати таким, яким ви стали. Подякуйте минулому за краще майбутнє. Живіть сьогоденням, вчіться на минулому, сподівайтеся на майбутнє. Життя – це не очікування майбутньої бурі, це вміння танцювати під дощем.

11. Кожен заслуговує на добре і шанобливе ставлення.

До всіх ставтеся з добротою і повагою, навіть до тих, хто був грубий з вами – не тому що вони чудові люди, а тому що ви маєте бути хорошою людиною. Не існує рамок, які б визначали, до якої міри людина заслуговує на повагу. Ставтеся до всіх з такою повагою, з якою ви б поставилися до своїх батьків, і з таким терпінням, з яким ви би поставилися до свого молодшого брата. Люди помітять вашу доброту.

12. Кожна людина по-своєму цікава.

Приймайте людей такими, які вони є. У більшості випадків їх неможливо змінити і, спробувавши це зробити, ви їх тільки розлютите. Дайте їм можливість проявити себе – кожному з нас є що показати. Відкрийте своє серце і обійми для всіх. Ми пов’язані своїми відмінностями і, завдяки ним, всі разом ми стаємо сильнішими.

13. Немає сенсу робити будь-що, якщо я не збираюся робити це якнайкраще.

Я захоплююся різними великими музикантами, письменниками, авторами блогів, художниками, ораторами, власниками сайтів, програмістами, матерями, батьками, спортсменами… Їх усіх об’єднує одна риса: вони чудово роблять свою справу. Немає сенсу робити будь-що, якщо ви не плануєте робити це належним чином. Намагайтеся бути кращим і в своїй роботі, і в тому, чим ви захоплюєтеся. Працюйте на свою репутацію, на репутацію повної досконалості.

14. Шахрайство ніколи не забувається.

Нікому не подобаються брехуни. Зрештою, правда все одно вийде назовні. Ви самі впливаєте на свої вчинки і, в кінці кінців, ваші вчинки будуть впливати на ваше життя. Якщо ви живете чесно, то у вас в душі буде спокій, а душевний спокій – безцінний. Ось так. Будьте чесними і не водіться з нечесними людьми.

15. Особистісний ріст спочатку буде спричиняти незручності.

Ріст завжди починається там, де закінчується зона комфорту. Тому виходьте зі своєї зони комфорту і пробуйте щось нове. Киньте виклик невідомому і насолоджуйтеся, отримуючи новий досвід. Зайдіть в ресторан, в якому ви раніше не бували. Загляньте в новий парк. Нас затягує повсякденна рутина. Нові враження допомагають нам зростати і роблять наше життя цікавим. Протягом цього тижня спробуйте щодня робити щось нове. Це може бути і зовсім новий вид діяльності, або просто невелика пригода, таке, наприклад, як розмова з незнайомою людиною. Запущене вами одного разу колесо надалі допоможе вам отримувати все нові і нові можливості для зміни свого життя. Якщо користуватися цією стратегією постійних маленьких кроків у бік нового досвіду, можна переступити лінію, яка, насправді, є серйозним бар’єром під назвою Страх.

16. Щастя – це внутрішній вибір.

Якщо ви щасливі, то це не означає, що у вас все ідеально. Це означає, що ви навчилися не помічати недоліки. Своїм щоденним вибором ви можете робити себе щасливим. Вибирайте собі правильне оточення. Вибирайте радість від того, що ви маєте, а не сум з приводу того, чого у вас немає. Вибирайте хороше ставлення. Вибирайте висловлення подяки. Вибирайте прощення образ. Вибирайте турботу про себе. Візьміть на себе відповідальність за своє щастя просто зараз. Вибір за вами.

17. Чим більше я у себе вкладаю, тим краще я керую своїм життям.

Кожен день приділяйте собі час і витрачайте на себе енергію. Якщо ви приділяєте увагу собі, ви не заблукаєте в цьому житті і з часом у вас з’являться сили і можливості змінити свій шлях. Ви всього-навсього є результатом своїх власних знань. Чим більше часу та енергії ви витратите на придбання відповідних знань, тим краще ви будете керувати своїм життям.

18. Маючи знання, але не застосовуючи їх, неможливо чогось досягти.

Дуже часто мені доводиться стикатися з розумними людьми, які не можуть досягнути чогось у житті, тому що вони не хочуть використовувати знання, які у них вже є. Іншими словами, вони вважають, що для того щоб скористатися можливістю, їм необхідні додаткові знання, вміння і навички. Так, звичайно, чим більше знань, тим краще, але якщо ви не вживаєте ніяких дій, то знання вам нічого не дають. Ви повинні поступово просуватися вперед. Ви повинні використовувати те, що ви знаєте. Пам’ятайте, що якщо ви здобуваєте знання, це ще не означає, що ви ростете над собою. Особистісний ріст відбувається тоді, коли те, що ви знаєте, змінює ваше життя.

Залишити коментар