Категорії
Різне

3D-автомобіль Urbee 2

За допомогою 3D-принтера вже надруковано безліч різних предметів і пристроїв, але недавно розробник з копаннії Kor Ecologic Джим Кор представив перший надрукований 3D-автомобіль, на якому через 2 роки сини Кора відправляться в автопробіг по США.

Автомобіль Urbee 2 являє собою двомісний транспортний засіб на трьох колесах, повідомляє CNews. Двигун в автомобілі гібридний і може працювати на бензині або етанолі. Транспортний засіб Urbee 2 може розвинути швидкість 110 км за годину.

Цікавою особливістю цього транспортного засобу є кузов, виготовлений на тривимірному принтері Stratsys Fortus 900mc. На роздруківку більше 50 пластикових деталей за технологією Fused Deposition Modeling знадобилося 2,5 тис. годин.

Для підвищення безпеки конструкція посилена металевим трубчастим каркасом, але вага автомобіля Urbee 2 все одно невелика – близько 544 кг, що на 30% легше попередньої моделі. Перше покоління Urbee було створено в 2010 році, але прототип визнали невдалим, оскільки виявився занадто тендітним і складним у виготовленні на 3D-принтері. Попередня машина оснащувалася 5-сильним мотором, нова версія отримала двигун потужністю 7 кінських сил.

Ще однією важливою особливістю є дуже мала витрата палива. Як повідомляє розробник, за його підрахунками на подорож через всю країну автомобілю знадобиться всього 38 літрів палива. Точна дата старту експедиції поки не призначена, але станеться це не раніше, ніж через два роки. В даний момент команда інженерів шукає джерела фінансування для своїх задумів.

Залишити відповідь