Категорії
Різне

4 технології автомобілів майбутнього

Людство подолало шлях від конних повозок до бензинових автомобілів. Що далі? На Міжнародному женевському автосалоні Nissan спільно з британською компанією інтегрованого дизайну та архітектури Foster and Partners представив версію майбутнього без заправних станцій. Екологічні електромобілі, що працюють на енергії поновлюваних джерел, будуть віддалено заряджатися і, можливо, підживлювати наші будинки.

Перероблені старі автомобільні акумулятори також отримають нове застосування. Голова ради директорів Nissan Europe Пол Вілкокс говорить: «Технології дають відповіді на багато питань, які стоять перед нашими містами сьогодні. Справжня міць полягає у взаємному об’єднанні технологій і навколишнього світу».

Ще кілька футуристичних винаходів, які зародилися в автомобільній промисловості. Ці інновації, як і автомобілі, частиною яких вони є, допоможуть людству зробити прорив в енергетиці, технологіях і дизайні.

4 технології автомобілів майбутнього

Водневі двигуни. У січні на Північноамериканському міжнародному автосалоні в Детройті Audi і Lexus представили прототипи водневих паливних елементів. У Toyota вже є воднева модель Mirai, у Honda – FCX Clarity.

Clarity продається з 2008 року (що можна вважати новаторським досягненням). Її оновлена ​​воднева модель тепер вміщує п’ять чоловік. Ці автомобілі не виділяють вуглекислий газ, який викликає глобальне потепління. Вихлоп Clarity складається виключно з водяної пари.

Хоча енергетична ефективність автомобілів висока, вони поки що залишаються занадто дорогими: Mirai коштує 57,5 ​​тис. доларів, а оновлена ​​Clarity від Honda обійдеться покупцеві в 67 тис. Рідкість водневих заправних станцій також заважає продажам.

4 технології автомобілів майбутнього

Автономність. Mercedes Е-класу 2017 року, як повідомляється, буде здатний самостійно паркуватися і під’їжджати до власника по команді зі смартфона. Функція Drive Pilot дозволить автомобілю самостійно їхати по шосе зі швидкістю до 200 км /год. На швидкості біля 130 км за годину Mercedes зможе повертати і змінювати смугу руху.

Зовнішні удосконалення. Новий концепт від Buick – Avista має приховані сенсори в дверних ручках. Скляний дах Avista – вельми популярне рішення. Їм можуть похвалитися FFZERO1 розробки Faraday Future і новий Chevrolet Bolt.

Інша інновація – легкий, більш аеродинамічний дизайн нового Ford GT. Світлодіодні фари не тільки класно виглядають, але і краще світять.

Внутрішні удосконалення:
– більш якісні звукові системи, з’єднані з управлінням інформаційно-розважальним центром сенсорного керма;
– роздрукована на 3-D принтері обробка і іонні очищувачі повітря – нововведення, які зроблять автомобілі майбутнього більш зручними.

Залишити відповідь